WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET

AnasayfaPorTaLGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 13
Cash Flow - Kalmadı Bir Tek Dostum Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:06 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 12
Cash Flow - Kalmadı Bir Tek Dostum Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:03 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 11
Cash Flow - Kalmadı Bir Tek Dostum Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:49 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 10
Cash Flow - Kalmadı Bir Tek Dostum Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:47 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 09
Cash Flow - Kalmadı Bir Tek Dostum Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:36 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 08
Cash Flow - Kalmadı Bir Tek Dostum Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:29 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 07
Cash Flow - Kalmadı Bir Tek Dostum Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:28 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 06
Cash Flow - Kalmadı Bir Tek Dostum Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:27 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 05
Cash Flow - Kalmadı Bir Tek Dostum Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:18 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 04
Cash Flow - Kalmadı Bir Tek Dostum Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:15 tarafından yasakmc

Dost siteler
Kral Forumtr

Cash Flow - Kalmadı Bir Tek Dostum

YazarMesaj
GÖZDE
Admin
Admin
GÖZDE

Kadın

Cash Flow - Kalmadı Bir Tek Dostum Empty
MesajKonu: Cash Flow - Kalmadı Bir Tek Dostum   Cash Flow - Kalmadı Bir Tek Dostum Icon_minitimePtsi Haz. 09 2008, 10:30

Bir gün daha geçti yanlız yapayanlız bir başıma anlayınız Lütfen derdimi bedenimi topraktan ayıran bu RaP oldu Kanımız akacak tarzımız yakacak Dostlar soracak aklını yoracak ama anlayacak dünya işini Girişimci çekecek fişini Korkma fani olaylara aklını yorma Karanlıklara muhtaç olma oldurma soldurma tüm çiçekleri çektim kaderi Fondip yaptım ama yine kralına resti çaktım Dünya penceresinden baktım şelalelere durmaksızın aktım Kalmadı bir tek dostum bu dünyanın ortasında Param pulum varsa sandım herşey yolunda Ama yanılmışız görüyorum mutlu değilim İntihara doğru gidiyor hep yasta bedenim Benim ellerim kan tuttu RaP yuttu boğazımda Bunalımdan bunalıma girdim bildim sildim anıları önüme konan paraları dostluk adına kaybettim Zarfettim insanoğluna arzettim sana söz verdim

Cash Flow - Kalmadı Bir Tek Dostum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cash Flow - Dolunay