WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET

AnasayfaPorTaLGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 13
Cash Flow - Rapin Dili Susmaz Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:06 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 12
Cash Flow - Rapin Dili Susmaz Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:03 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 11
Cash Flow - Rapin Dili Susmaz Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:49 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 10
Cash Flow - Rapin Dili Susmaz Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:47 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 09
Cash Flow - Rapin Dili Susmaz Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:36 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 08
Cash Flow - Rapin Dili Susmaz Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:29 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 07
Cash Flow - Rapin Dili Susmaz Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:28 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 06
Cash Flow - Rapin Dili Susmaz Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:27 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 05
Cash Flow - Rapin Dili Susmaz Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:18 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 04
Cash Flow - Rapin Dili Susmaz Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:15 tarafından yasakmc

Dost siteler
Kral Forumtr

Cash Flow - Rapin Dili Susmaz

YazarMesaj
GÖZDE
Admin
Admin
GÖZDE

Kadın

Cash Flow - Rapin Dili Susmaz Empty
MesajKonu: Cash Flow - Rapin Dili Susmaz   Cash Flow - Rapin Dili Susmaz Icon_minitimePtsi Haz. 09 2008, 10:31

Gözlerimi açalı yıllar oldu 21 yılım kanla doldu Anılar peşpeşe soldu Atılan her zarda hile boldu,olsun Biz böyle devam ederiz Yolumuzu çizeriz Dümdüz ileriye gideriz RaPimiz platonik sevgilimiz Ama evcilimizi bulmak çok zor Sorun da orda başlıyor zaten Her matem bir sille Sizler gibilere izler yol çizdi Bir kere patika yok o yolda Ne oldu da beni çok kötü bildin Belki dirildim dosta düşmana Ok gibi gerilerek indirdim Mesajımı sizlere bildirdim Zaman durmayan bir film gibi Bizdeki RaP ebedi bilim gibi RaPin dili ilelebet hiç susmaz Sevgilimiz Rap boşuna kusmaz Anlayamadım hiç seneler nasıl geçti Fark edemedim kapadım gözlerimi Terkedemedim yaşadım geçmişimi İnsan insana zulüm eder oldu Hiç dolmadı kalbim hep boştu Sayfalarımın arasında kalemin tek dostu Avucunda sevgiden mahrum bi adam duruyor Herkes bildiğini okuyor Ama bu adam suçsuz hep susuyor Bu durumun adı konamaz Herkes haddini aştı Budur işte insanların tek farkı Kimsenin kimsede kalmaz hakkı demeyin Kendiniz gibi olmayı bir deneyin Herkes gibi sizde kendinizi bir eleyin Zaman durmayan bir film gibi Bizdeki RaP ebedibilim gibi RaPin dili ilelebet hiç susmaz Sevgilimiz Rap boşuna kusmaz

Cash Flow - Rapin Dili Susmaz
1 sayfadaki 1 sayfası