WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET

AnasayfaPorTaLGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 13
Cash Flow - Sahte Hayat Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:06 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 12
Cash Flow - Sahte Hayat Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:03 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 11
Cash Flow - Sahte Hayat Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:49 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 10
Cash Flow - Sahte Hayat Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:47 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 09
Cash Flow - Sahte Hayat Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:36 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 08
Cash Flow - Sahte Hayat Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:29 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 07
Cash Flow - Sahte Hayat Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:28 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 06
Cash Flow - Sahte Hayat Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:27 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 05
Cash Flow - Sahte Hayat Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:18 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 04
Cash Flow - Sahte Hayat Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:15 tarafından yasakmc

Dost siteler
Kral Forumtr

Cash Flow - Sahte Hayat

YazarMesaj
GÖZDE
Admin
Admin
GÖZDE

Kadın

Cash Flow - Sahte Hayat Empty
MesajKonu: Cash Flow - Sahte Hayat   Cash Flow - Sahte Hayat Icon_minitimePtsi Haz. 09 2008, 10:33

Efendiyiz ve kıymetliyiz bu ensesinde çağdaş bekler İzmir'in en ücra köşesinde Neşeside yok s.ker seni İzmir'li Bu da sana rock senin gibi soysuz çok Bastır İzmir RaPçileri için g.tüne sok Durmaz buralarda yaydan çıkan hiçbir ok Durum bombok kelimeler RaP yapamaz ameleler Denemeler teker teker ritimlerle hisleri Gibi piçlerin de vardır hisleri Gördü kaçtı bizleri Düşmanın el izleri Sayfalarının da arasında s.ktim sizleri Asmalı konakta basmalı bu kerizleri Müslüm dedi verdi gazı s.ktim belanızı Yakacağız lan İzmir'de şanınızı Paylaşmak gereksiz döşekleri aşığınızı Kaç kere gördük konserde gözyaşınızı Mezar taşımızın üzerinde foçu yazar Günlerden cumartesi ya belki de pazar Vurulacak sana bu İzmirli arızalar Sana yerini vermez buldum sana bir mezar Bir avuç gözyaşı doldu elime En acı sitemler geldi dilime Pişmalık duyupta kendi kendime Oturup ağladım çocuklar gibi

Cash Flow - Sahte Hayat
1 sayfadaki 1 sayfası