WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET

AnasayfaPorTaLGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 13
Cash Flow - Yandı Düşler Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:06 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 12
Cash Flow - Yandı Düşler Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:03 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 11
Cash Flow - Yandı Düşler Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:49 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 10
Cash Flow - Yandı Düşler Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:47 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 09
Cash Flow - Yandı Düşler Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:36 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 08
Cash Flow - Yandı Düşler Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:29 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 07
Cash Flow - Yandı Düşler Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:28 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 06
Cash Flow - Yandı Düşler Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:27 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 05
Cash Flow - Yandı Düşler Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:18 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 04
Cash Flow - Yandı Düşler Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:15 tarafından yasakmc

Dost siteler
Kral Forumtr

Cash Flow - Yandı Düşler

YazarMesaj
GÖZDE
Admin
Admin
GÖZDE

Kadın

Cash Flow - Yandı Düşler Empty
MesajKonu: Cash Flow - Yandı Düşler   Cash Flow - Yandı Düşler Icon_minitimePtsi Haz. 09 2008, 10:34

Suçumu söyleyin bana nedir bu işkence Anne yardım et bana bitsin bu dönence Söyleyince inanamadım geç oldu sence Bence herşey bitmedi çıkış yolu yakın Herşey bitti diyenlere inanmayın sakın Akın akın üzerine gelir sorunlar En rahat anında yakalar,hayat bu yar Darbesini bizlere,bizler gibilere Nerelere gitmekteyiz,neler neler yapmaktayız Anlamadım vallaha Şu koca dünyada bir Allah bir de sen kaldın be anne Kendimi kaybettiğim tek yer ise sahne Karne vermek iş değil,mezun olmak hiç değil Elimde nem kurallar,insan insanı oyalar Bu yollar hileli,bu yollar tuzaklı Aklı sarara taktı geri basmayandan farklı Anne,tut elimi ve bana güç ver Sahne sandım dünyayı,yandı düşler (4x) Yanlız kalacaksın sen bu aydınlık odada Gözlerin kamaşacak güneş parıltısında Yaşam savaşında ben kaldım tek başıma İçimdeki yangını söndürmek var aklımda Devranı her tuttuğumda boydan boya sahtelik Gözlerin içindedir var olan şu sahilik Hani birliktik birbirimize kenetlendik Topraktadır sadelik İnsanlarda adilik Adilik dediler nerde çıktı önüme? Düşünceler alışmış başı boş gezinmeye Şurası gerçektir,koşmaktayım bilinmeze Bilinmezi çözmek bütünleşir endişeyle Bozulan ahlak,düzelemez hiçbir zaman Kişiliksiz yaşayan,asla durmaz her zaman Eksik doğmuşsun sen,yokki çaren düzelmeye Ezikliğe mahkumsun gelemezsin ciddîliğe Anne,tut elimi ve bana güç ver Sahne sandım dünyayı,yandı düşler

Cash Flow - Yandı Düşler
1 sayfadaki 1 sayfası