WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET

AnasayfaPorTaLGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 13
Ceza - Kalbim Rapim Nefretim Cezam Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:06 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 12
Ceza - Kalbim Rapim Nefretim Cezam Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:03 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 11
Ceza - Kalbim Rapim Nefretim Cezam Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:49 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 10
Ceza - Kalbim Rapim Nefretim Cezam Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:47 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 09
Ceza - Kalbim Rapim Nefretim Cezam Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:36 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 08
Ceza - Kalbim Rapim Nefretim Cezam Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:29 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 07
Ceza - Kalbim Rapim Nefretim Cezam Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:28 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 06
Ceza - Kalbim Rapim Nefretim Cezam Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:27 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 05
Ceza - Kalbim Rapim Nefretim Cezam Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:18 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 04
Ceza - Kalbim Rapim Nefretim Cezam Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:15 tarafından yasakmc

Dost siteler
Kral Forumtr

Ceza - Kalbim Rapim Nefretim Cezam

YazarMesaj
GÖZDE
Admin
Admin
GÖZDE

Kadın

Ceza - Kalbim Rapim Nefretim Cezam Empty
MesajKonu: Ceza - Kalbim Rapim Nefretim Cezam   Ceza - Kalbim Rapim Nefretim Cezam Icon_minitimePtsi Haz. 09 2008, 10:50

Görünmez düşman öldürmekten ben bıktım İşim Rap liriklerimle mermi sıktım tıktım Adım Ceza çok kolpa saltanatlar yıktım Sosyal problemlere karşı ben hep dişimi sıktım Hebenneka kaşkaval seyretti beni yazdı çizdi Yarım akılla kıçı açıkta kalmış besbelli Bana dikkat et çocuk Galaksilere uzanan aklım seni bana hayran etti Alt üst etti beynini Dün bugün ve yarın aç karınla Yalın ayakla gezen gözmezden gelinmez Perspektifimde her zaman dilimde taşlama Panik yaratacak sistematik programlar işim değil Bende herşey ortada Siz mikroorganizma ben ise nemrut dağ Mikrofon doğrultusunda çizilmiş ince bir hat Hakikati bende tat Kalbim rapim nefretim Ceza'm şah ve mat Kalbim rapim nefretim Ceza'm şah ve mat Samimi görünmek yapmacık gülüşle olmaz Sapıttı insanoğlu cehenneme ilgi var gibi Duvar dibi kimisi için cennetin ta kendisi Arada bul arada bir görünen sevgiyi İçimdeki körelmiş sevgiler neredeler? Yıktılar hayalleri rapimle kaldım başbaşa Namusum gibi bir kılıç gibi padişah gibi Arkadaş gibi ödev gibi benim gibi Bir ben bir Allah bilir şu beynimi Dönenleri içindeki olup bitenleri bu dengeyi Wack Mc'ler anlamaz ki laflarımı saygı ve barış Nerede kaldı hey hat.! Boş bir yakarış Bütün gerçeği dile getirmek içimden gelen Zengini yoksulu ve aradaki uçurum Taraf tutmuş yorum emek emmiş hortum Garip kalmış toplum binbir türlü sorun Dikkat etmenin zamanı geldi Rap'le çözüldü çok düğüm Hiphop Anahtar işte Lyriclerimde Rhymelarımda Flowlarımda örnek Gerisi size kalmış yani gerçekleri görmek Kalbim rapim nefretim Ceza'm şah ve mat

Ceza - Kalbim Rapim Nefretim Cezam
1 sayfadaki 1 sayfası