WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET

AnasayfaPorTaLGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 13
Ceza - Neyim Var ki ft. Sagopa Kajmer Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:06 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 12
Ceza - Neyim Var ki ft. Sagopa Kajmer Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:03 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 11
Ceza - Neyim Var ki ft. Sagopa Kajmer Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:49 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 10
Ceza - Neyim Var ki ft. Sagopa Kajmer Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:47 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 09
Ceza - Neyim Var ki ft. Sagopa Kajmer Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:36 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 08
Ceza - Neyim Var ki ft. Sagopa Kajmer Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:29 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 07
Ceza - Neyim Var ki ft. Sagopa Kajmer Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:28 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 06
Ceza - Neyim Var ki ft. Sagopa Kajmer Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:27 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 05
Ceza - Neyim Var ki ft. Sagopa Kajmer Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:18 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 04
Ceza - Neyim Var ki ft. Sagopa Kajmer Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:15 tarafından yasakmc

Dost siteler
Kral Forumtr

Ceza - Neyim Var ki ft. Sagopa Kajmer

YazarMesaj
GÖZDE
Admin
Admin
GÖZDE

Kadın

Ceza - Neyim Var ki ft. Sagopa Kajmer Empty
MesajKonu: Ceza - Neyim Var ki ft. Sagopa Kajmer   Ceza - Neyim Var ki ft. Sagopa Kajmer Icon_minitimePtsi Haz. 09 2008, 10:55

Bir bahçemiz var; Bir taraf çiçekli, bir tarafsa çöl. Bir tarafta gökkuşağı, öbür tarafsa çöl. Sınırda kalmışlardanız biz. Hep sınıfta kalmışlardan çok uzaktayız; Sıkıntı çekmişlere yakın bir yerde. çölde kazanılan zaferler; Hepsi kanla yazılır. Ahmak olmasaydın insan; Tüm zaferler dostça kazanılırdı. Her gün doğumundan her gün batımına, Her geceden gündüze işlenen bir suç var. Her bir yerde bahçemiz var Cümle derde ol deva diye dua ederdi günde bin defa Fayda yok! Bu çok fena... çare yok! Bu bir bela... Sanki yoktu basta... Hepsi kalsın... Alemimde Sagopa ve Ceza, Rap için bir pranga... İlham perilerim, Yorgun ellerim Ve miskin armağan düşüncemin Yanında bir emanetim bu bedene. (zor) Yıllarım bir yetki verdi; Etki tepki oldu. Kendimin hudutlarında bir çiçektim, mordum. Onca tarla doldum. Bir şafaktım; Askerin duvarda yırttığı bir takvim yaprağında. Geri kalan umut rakamlar oldum. İstediğim yerdeyim. 1–2 dakika verin bu adama konuşamaz. Dilim tutuldu. Fincan kahvem hatrına saydım Bir yudumluk aşkım deli sarhoş Komplo orduların gardiyanları Neyim var ki rapten gari? Fincan kahvem hatrına saydım Bir yudumluk aşkım deli sarhoş Komplo orduların gardiyanları Neyim var ki rapten gari? Akarsular bu bahçelerde. Kurtulur zebanilerden. Akmayan suyu bile çölde çeşmeler var her bir yerde; bul! Olmaya çalış bir kul! İstediğimiz yekte sulh! Olmasın altımda çul! Olmasın param ve pul! Genede gül bir kez be! Bir kere gül be! Senede bir de olsa, Gül bu çölde yeşerir elbet. Sabah biter ve biz de Sınırın ortasında kaybolup gider de Sözlerimizi ve rapimizi Miras bırakırız yeter! Ey rapin sebepsiz anlamı! Damarlarımda gezine dur. Şakaklarımda kan birikmiş, Ben bir cümlelik bir nokta değilim! Şiirlerimle gömülecek adım Satırlarım ve geçmişim, Tokat izlerim... (Ceza - anlat) Ellerimde karakalem, Kara gözüm seyirde. Yollarımda yolunu gözlediğim bir yolcu Mağlubum... Yaradan Allah'ım! Gençliğime mahcubum Oyuncak bir tabanca elime hâkim oldu, çok alıştım... Ben bugünde yaşıyorum; Yarında meçhulüm. Bin yasak ve bin cezayla ilelebet mi yaşıyorum? Bir bal olsam, damlasam. Bu yeryüzünde bir kalbim, nefretim Ve var olan bin cezam... Fincan kahvem hatrına saydım Bir yudumluk aşkım deli sarhoş Komplo orduların gardiyanları Neyim var ki rapten gari? Fincan kahvem hatrına saydım Bir yudumluk aşkım deli sarhoş Komplo orduların gardiyanları Neyim var ki rapten gari?

Ceza - Neyim Var ki ft. Sagopa Kajmer
1 sayfadaki 1 sayfası