WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET

AnasayfaPorTaLGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 13
Dj Akman - Hayata Hediyem Olsun Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:06 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 12
Dj Akman - Hayata Hediyem Olsun Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:03 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 11
Dj Akman - Hayata Hediyem Olsun Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:49 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 10
Dj Akman - Hayata Hediyem Olsun Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:47 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 09
Dj Akman - Hayata Hediyem Olsun Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:36 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 08
Dj Akman - Hayata Hediyem Olsun Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:29 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 07
Dj Akman - Hayata Hediyem Olsun Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:28 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 06
Dj Akman - Hayata Hediyem Olsun Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:27 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 05
Dj Akman - Hayata Hediyem Olsun Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:18 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 04
Dj Akman - Hayata Hediyem Olsun Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:15 tarafından yasakmc

Dost siteler
Kral Forumtr

Dj Akman - Hayata Hediyem Olsun

YazarMesaj
GÖZDE
Admin
Admin
GÖZDE

Kadın

Dj Akman - Hayata Hediyem Olsun Empty
MesajKonu: Dj Akman - Hayata Hediyem Olsun   Dj Akman - Hayata Hediyem Olsun Icon_minitimePtsi Haz. 09 2008, 11:10

Yeah son nefes hayata hediyem herseyden bir dert herseyimden bir dert Aana gibi sevenim olsun dünya düsmanim olsun bana bakin hele kimin icin dogmusum düsmanim olmasin arkadasim olsun yetti ulan acilarla solmusum ama yikilmak bilmeyen bir gencim ach ulan yalan dünya kimi seveyim bende gurbet ellerinde yasiyan bir garibanim ömrümde tüm sokaklarda geciyor Insan gibi yasiyorum allahima sükürler olsun kötülerin dünyasi bizden uzak dursun bana bakin hele beni bi dinleyin derdime derman ariyorum dostlarim ama sunu bilin insani unutabiliyorum delikanli gibi bakmasinida biliyorum ama yaban ellerde pes etmem batman son nefesime kadar hayata devam hangi birisini anlatim sevenlerim bir yandan gurbet bir yandan vatan acilar kötü vuruyor bu kalbime agliyorum gecen her günlerime aciyorum giden aci yollara terk ediliyorum kim bakiyor ana dayanmak oldu en büyük savas SON NEFES DARBESINI BöYLE VURUR Ellerim kan dolu ellerim kime güveneyim ha hadi söyleyin bosa bos giden hayatimda cileliyim göz yaslarim aksin birakin ellemeyin söz verdiler bana ama yine vuruldum icinize düsüreyim o verdiginiz sözü kusura bakmayin büyüklerim dayanamiyorum cünkü serefsiz degilim adam gibi sözünde durmak bize yakisir türküz yeri geldiginde patlariz biliyorum vatanimdan cok uzaklardayim ama türklügümü kaybetmemki AY YILDIZIM benim seni cok seviyorum hey TüRKIYEM seni özlüyorum gurban olurum senin kara topraklara gurban olurum senin kara kaslara türkiye türkiyem türkiye türkiyem ölümüne kadar hep türkiye selamin aleyküm bütün askerlere aleyküm selam bütün türkiyeme -yeah adim son nefes eindhoven dan gelen kücük bir ses kes ya insan oglu toprakla yasiyasinki senide insan saysinlar nedesem bilememki toprakdan yasa nerden geldiginide sakin ama sakin unutma sen türksün türk ve dagima türk kalacaksin biliyorum aramizda iyilerde ver kötülere kötülerede yardim edelim bizede bu yakisir ayni fakire yardim ettigin gibi birbirimize destek cikarim son nefes ölüm haberinden kalmis bir sey bu

Dj Akman - Hayata Hediyem Olsun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dj Akman - Alo