WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET

AnasayfaPorTaLGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 13
Dj Akman - Sevdim Seni Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:06 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 12
Dj Akman - Sevdim Seni Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:03 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 11
Dj Akman - Sevdim Seni Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:49 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 10
Dj Akman - Sevdim Seni Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:47 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 09
Dj Akman - Sevdim Seni Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:36 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 08
Dj Akman - Sevdim Seni Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:29 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 07
Dj Akman - Sevdim Seni Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:28 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 06
Dj Akman - Sevdim Seni Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:27 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 05
Dj Akman - Sevdim Seni Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:18 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 04
Dj Akman - Sevdim Seni Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:15 tarafından yasakmc

Dost siteler
Kral Forumtr

Dj Akman - Sevdim Seni

YazarMesaj
GÖZDE
Admin
Admin
GÖZDE

Kadın

Dj Akman - Sevdim Seni Empty
MesajKonu: Dj Akman - Sevdim Seni   Dj Akman - Sevdim Seni Icon_minitimePtsi Haz. 09 2008, 11:12

Ağlamaktan gözlerim sonbaharda güllerim soldu gitti güllerim bu dertli benmiyim ? yıldızlara haber saldım o yari satmadim ama yıkılmadım hala ayaktayım kartalları geride bıraktım yalnız uçmayı başardım kanla doldu parmaklarım derdim neydi allahım kan alır nasırları bak kalleşler durmayın dinle bak 20 senelik feryadım bitmek bilmedi planlarım isyanlara dalmadım durmadım koşturmaktan yılmadım yazmaya doymadım son yolun başındayım iyiliklerin yolundayım gök yüzünde avuçlarım merhametiyle Allah'ın . NKRT - sevdim seni çok sevdim bıkma öyle sev beni hayatım benim can çiceğim sevmek bir ömür boyu güzelim sevdim seni çok sevdim bakma öyle sev beni hayatım benim can çiçeğim sevmek bir ömür boyu güzelim . hayat acılarla dolu yoktur bu yolun bir sonu çok şey vardır bilinmez çok şey vardır görülmez herkes çizer kendi acı dolu yolunu bende çizdim kendi yolumu çok şey gördüm yaşadım çektim ama bilinmez sevgi nedir öğrendim hayat bir senaryo gibidir benim başım döner hayat bu gece içim dolu aldım kalemimi yazdım içimdekini yazdım sevdim gördüm okudum sustum dinledim ses etmedim gördüğüm her şeye ihanet kötü kader çeken bilir yalan sözlerinle kalma bir gün sende yanarsın benim yandığım gibi yapayalnız kaldığın an dört duvar arasında sakın haykırma hayat bu yaşamak var sonunda acı dolu günler hakkında . beklentilerim hayalde kaldı aydınlığım ayazda yandı gözlerimden yaşlar aktı hayata daldı ikiye katladı gönüller acılara kapalı liriklerin kağıdı kaydı gündüzlerim gecelere karıştı önüme gelene resti çaktı . rest etme günlerini kendine öğrenirsin birden bire bir kalem kitap aldır içindekileri söyle onlar dönmesin bataklarda istemem kirlenmiş ellerini sende olan kalbimi ben seversem ölümüne severim adım gibi eminim sende bilirsin bu çektiklerimi neydi ? kadermiydi çilemiydi sevgimiydi kimiydi bilemedim gitti ...

Dj Akman - Sevdim Seni
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dj Akman - Alo