WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET

AnasayfaPorTaLGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 13
Dj Akman - Uzat Elini Bana Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:06 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 12
Dj Akman - Uzat Elini Bana Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:03 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 11
Dj Akman - Uzat Elini Bana Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:49 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 10
Dj Akman - Uzat Elini Bana Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:47 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 09
Dj Akman - Uzat Elini Bana Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:36 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 08
Dj Akman - Uzat Elini Bana Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:29 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 07
Dj Akman - Uzat Elini Bana Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:28 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 06
Dj Akman - Uzat Elini Bana Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:27 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 05
Dj Akman - Uzat Elini Bana Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:18 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 04
Dj Akman - Uzat Elini Bana Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:15 tarafından yasakmc

Dost siteler
Kral Forumtr

Dj Akman - Uzat Elini Bana

YazarMesaj
GÖZDE
Admin
Admin
GÖZDE

Kadın

Dj Akman - Uzat Elini Bana Empty
MesajKonu: Dj Akman - Uzat Elini Bana   Dj Akman - Uzat Elini Bana Icon_minitimePtsi Haz. 09 2008, 11:13

Bu parça bende bir kıza hatıra olsun ismini söylemeyim lazım değil bu sözlerim ayrıca oda ona olsun hasretiyle yaşamak benim için en zor şey son nefes ölümden beter anlar senin uzat elini bana kalbinle gel yanıma sev beni hep sonsuza oy oho ho oyy uzat elini bana kalbinle gel yanıma sev benim hep sonsuza oy oho ho oyy gözlerim kan içinde ağlıyorum nerelerdesin nerelerdesin her gün bağrıyorum dört duvar arasında kafamı bozuyorum ölümden beter acı çekiyorum elerim tutmaz hayır olmaz bu kalp sensiz hayır yaşıyamaz kefenimi getirin kapkara olsun beni sevenlerin gözleri dolsun onu çok seviyorum Allah canımı alsın çok bağlanmışım böyle yaşatmasın gülüşün bakışın kokun her yerimde kalbimin anahtarı senin elinde sen iyi ol benim için yeter benim kaderim mi beni hep ezer beni beni cehennem ateşi gibi yakar ama ancak bu kalp seninle yaşar damarlarımdan giden hasret seni arar beni böyle bekletme verbanakadar benim için kolay ölüm yada yaşamak zaten her yolumun sonunu batak uzat elini bana uzat elini bana kalbinle gel yanıma sev beni hep sonsuza oy oho ho oyy uzat elini bana kalbinle gel yanıma sev benim hep sonsuza oy oho ho oyy hayır yapma seviyorum anla yalan borcum yok aşığım sana kim ne derse desin benim için sen hayattaki hayat benim için sen ağlatma beni böyle bırakma bir gün ben bu dünyadan çekip gidersem yolun sonu yok ama gidersem şunu unutma seni hep seveceğim ölsem bile seni seveceğim lütfen bir gel yanıma son defa olsun seviyorum anla bu kalp sana hep sonsuza biliyorum beni çok özlüyorsun sen söylemesende bunu biliyorum kalbimi dinliyorum içinde sen son nefes uzat elini bana nefes uzat elini bana dayanamıyorum sana anamıyorum sana sana uzat elini bana kalbinle gel yanıma sev beni hep sonsuza oy oho ho oyy uzat elini bana kalbinle gel yanıma sev benim hep sonsuza oy oho ho oyy uzat elini bana kalbinle gel yanıma sev beni hep sonsuza oy oho ho oyy uzat elini bana kalbinle gel yanıma sev benim hep sonsuza oy oho ho oyy uzat uzat uzat uzat uzat uzat eğer benierçektensan ve gerçekten benim için can atıyorsan gel benimle mezara benimle sonsuza bende çıkan sözler bu kadar son nefese nefes

Dj Akman - Uzat Elini Bana
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Grup Hepsi - Uzat Elini
» Dj Akman - Alo
» Cash Flow - Beni Bana Sor