WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET

AnasayfaPorTaLGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 13
Dj Akman - Tek Sevdiğimsin Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:06 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 12
Dj Akman - Tek Sevdiğimsin Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:03 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 11
Dj Akman - Tek Sevdiğimsin Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:49 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 10
Dj Akman - Tek Sevdiğimsin Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:47 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 09
Dj Akman - Tek Sevdiğimsin Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:36 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 08
Dj Akman - Tek Sevdiğimsin Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:29 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 07
Dj Akman - Tek Sevdiğimsin Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:28 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 06
Dj Akman - Tek Sevdiğimsin Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:27 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 05
Dj Akman - Tek Sevdiğimsin Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:18 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 04
Dj Akman - Tek Sevdiğimsin Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:15 tarafından yasakmc

Dost siteler
Kral Forumtr

Dj Akman - Tek Sevdiğimsin

YazarMesaj
GÖZDE
Admin
Admin
GÖZDE

Kadın

Dj Akman - Tek Sevdiğimsin Empty
MesajKonu: Dj Akman - Tek Sevdiğimsin   Dj Akman - Tek Sevdiğimsin Icon_minitimePtsi Haz. 09 2008, 11:13

Yeah 2007 da yine karşınızda son nefes man ı de einthoven sen benim tek sevdiğimsin baharımsın günesimsin sen benim tek her seyimsin sen benim tek sebebimsin eller bilmez değerini kimse sevmez benim gibi bak gülüm kimse benim gibi sevemez bak gülüm eller değerini bilemez hatalar onların ama böyle bitemez benim kara sevdam hiç bitmez adam gibi severim ölümüne kadar senin güzel sözlerin yüreğimde yaşar unuturmu bu gözler sana bakar hayır senden baskasina deil sana bakar ellerini tutmusum bırakırmıyım seni seviyorum bırakın haykırayım ölümüne kadar giden bir sevda mahşere kadar giden bir sevda . işte kara sevda bu işte gerçek aşk bu ölümü göze alan dünya yı yıkar yüreğimi gelen ses bunları söylüyor . BU SöZLERİ DUYMAK İSTERSİN SENİ SEVİYORUM SENİ SEVİYORUM .NKRT sen benim tek sevdiğimsin baharımsın günesimsin sen benim tek her seyimsin sen benim tek sebebimsin eller bilmez değerini kimse sevmez benim gibi . gözlerde sen pırlanta gibi ellerde sen tavuk gibi hele beni tutuşun hele bana bakışın bir dilek tutarım allah ayırmasın nazardan saklasın gozden korusun gozyaslarım mutluluktan olsun seninle yasamak beni ayakta tutar kıskanacaklarıma kim ne yapar ben yaşadıkça kim sana dokunur güzelim sen benim olurmusun ? HAYDİ SöYLE HAYDİ SöYLE HAYDİ SöYLE aşkım canım kanım bir tanem kısacası sen benim her seyim izin ver gülüm ölümüne kadar seveyim . yeah 2007 bu senin için güzelim çünkü sen tek sevdiğimsin sen benim tek sevdiğimsin. Son Nefes . NKRTsen benim tek sevdiğimsin baharımsın günesimsin sen benim tek her seyimsin sen benim tek sebebimsin eller bilmez değerini kimse sevmez benim gibi .

Dj Akman - Tek Sevdiğimsin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dj Akman - Alo
» Dj Akman - Sevdan
» Dj Akman - Anne