WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET

AnasayfaPorTaLGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 13
Dj Akman - Yıkılmak Yok Öyle Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:06 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 12
Dj Akman - Yıkılmak Yok Öyle Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:03 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 11
Dj Akman - Yıkılmak Yok Öyle Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:49 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 10
Dj Akman - Yıkılmak Yok Öyle Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:47 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 09
Dj Akman - Yıkılmak Yok Öyle Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:36 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 08
Dj Akman - Yıkılmak Yok Öyle Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:29 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 07
Dj Akman - Yıkılmak Yok Öyle Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:28 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 06
Dj Akman - Yıkılmak Yok Öyle Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:27 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 05
Dj Akman - Yıkılmak Yok Öyle Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:18 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 04
Dj Akman - Yıkılmak Yok Öyle Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:15 tarafından yasakmc

Dost siteler
Kral Forumtr

Dj Akman - Yıkılmak Yok Öyle

YazarMesaj
GÖZDE
Admin
Admin
GÖZDE

Kadın

Dj Akman - Yıkılmak Yok Öyle Empty
MesajKonu: Dj Akman - Yıkılmak Yok Öyle   Dj Akman - Yıkılmak Yok Öyle Icon_minitimePtsi Haz. 09 2008, 11:15

Iki sene önce kapilmistim ben sana, sevda bitti artik kara dünyalara, ayakta duracak gücüm yoktu, herkezin derdi zaten coktu, sevmistim Allah canimi alsin ya, dayanacaktik, sana cok kapilmistim, aramiza siyah küller yagdi, artik sevdamizin son anlariydi. Ama pes etmem sen benimsin, ama yenilmem kalbim sensin, savas ve ask, kurallari yakti, kazanan taraf gine kalp kirandi, damla damla gözlerinde kan agladi, son nefes bunlara dayanamadi, ama cok seyi gözü almisti yaa, gelecekte kimseye kaptirmazdim onu. Yikilmak yok öyle, sevdamiz buraya kadarmis. Yikilmak yok öyle, rapcinin gözyaslari bu Yikilmak yok öyle, hayallerimizin cöktügü an Yikilmak yok öyle, yikilmak yok öyle Yikilmak yok öyle sevdamiz buraya kadarmis Yikilmak yok öyle rapcinin gözyaslari bu Yikilmak yok öyle ey ey ey ey Yikilmak yok öyle, yikilmak yok

Dj Akman - Yıkılmak Yok Öyle
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dj Akman - Anne
» Dj Akman - Alo