WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET

AnasayfaPorTaLGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 13
Hayki - LayLalaylalaylay Ft. Yas Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:06 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 12
Hayki - LayLalaylalaylay Ft. Yas Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:03 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 11
Hayki - LayLalaylalaylay Ft. Yas Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:49 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 10
Hayki - LayLalaylalaylay Ft. Yas Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:47 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 09
Hayki - LayLalaylalaylay Ft. Yas Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:36 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 08
Hayki - LayLalaylalaylay Ft. Yas Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:29 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 07
Hayki - LayLalaylalaylay Ft. Yas Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:28 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 06
Hayki - LayLalaylalaylay Ft. Yas Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:27 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 05
Hayki - LayLalaylalaylay Ft. Yas Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:18 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 04
Hayki - LayLalaylalaylay Ft. Yas Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:15 tarafından yasakmc

Dost siteler
Kral Forumtr

Hayki - LayLalaylalaylay Ft. Yas

YazarMesaj
GÖZDE
Admin
Admin
GÖZDE

Kadın

Hayki - LayLalaylalaylay Ft. Yas Empty
MesajKonu: Hayki - LayLalaylalaylay Ft. Yas   Hayki - LayLalaylalaylay Ft. Yas Icon_minitimePtsi Haz. 09 2008, 11:24

Birileri gene benim forumumu karalamış. Sesimi de tepe tepe beynine kazımış.Önüme de sürülecek telepati yap dedi ahmak.Bak bu sesimdeki ton size basamağa tak beni saysı da 2 eksik 1 tek sayı farkı beynine beynine döndüre döndüre al bu rapimdeki sözleri bestele kendine çeksene aciz keriz acaba kıtmı yada muhafız mı dize gelebilecek karılara benden bide kendini üstün görecek senden benden kimiside serden yahut tasasına tas kapatıp düşeşine beş para saymam özendin dikkat edebilecek edemece gibi yada bilmecede bi filmin kurucu sen ol takıl adamım lafa bakma da laga luga yapmayasın peki kabul ediyorum minicik ve kim ben. aşkım reklama baksana ipleri kim saldı we tasmayı taksana. Ebatları patlasın kafaları çatlasın lan sen hastasın ha bide safsın. laylalaylalaylay laylalaylalaylay

NAKARAT:ço-ço-ço-çoğunuz o ko-ko-kolunu kaptırır bize weee bo-bo-bo-bok atarsın anca taktiğin güzel (helal) yok mu bi do-do-do-doktor ortalıkta bu pi-pi-piç bi hasta yanımda yok yerin git su iç len it le aynı tastan.

gizlen seni bulmadan ipler seni boğmadan izler seni durmadan bi çift göz ewet o benim
gizlen seni bulmadan ipler seni boğmadan izler seni durmadan bi çift göz ewet o benim

kafa kaşı düşün o beden yere düşer afacan kapıldı her köşe bize düşer uçan balon misali şişen o göte istanbuldan mayın döşer.kalın bi kafan war alınma be manda kalıpta koyunda yılanla yattık solumda yas sağımda ihtilal war we bu kez hakketen uyandık artık yakaladı flowumun akımı poponu sen kakaladın o rapini hemde defolu ben yakarım o dilini elimdeki dolu akıllı olan kendi def olur.kalıbına tükürürüm ikide bi yükünüzü biz omuza çekeriz epey bi yorulduk hemen dalawere çewirin ameleler iyiki 2 gun durulduk. dos dogru bu rap postu deler dostun orospusu sus baş köşeden izler olanları her boş tüketen sinsice hareket edip sarhos eder. rapin eferleri nice pipileri yedi gene . gibi eli sike dursunlar. bana para dedi biri gel istanbula seni bedawaya wursunlar

NAKARAT:ço-ço-ço-çoğunuz o ko-ko-kolunu kaptırır bize weee bo-bo-bo-bok atarsın anca taktiğin güzel (helal) yok mu bi do-do-do-doktor ortalıkta bu pi-pi-piç bi hasta yanımda yok yerin git su iç len it le aynı tastan.

laylalaylalaylay laylalaylalaylay

Hayki - LayLalaylalaylay Ft. Yas
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hayki - Sen
» hayki & yas laylalaylalaylay
» Hayki - Baymadan
» Hayki - Ne Olur Evet De Ft. Yas