WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET

AnasayfaPorTaLGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 13
İstanbul Attack - Salla Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:06 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 12
İstanbul Attack - Salla Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:03 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 11
İstanbul Attack - Salla Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:49 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 10
İstanbul Attack - Salla Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:47 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 09
İstanbul Attack - Salla Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:36 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 08
İstanbul Attack - Salla Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:29 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 07
İstanbul Attack - Salla Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:28 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 06
İstanbul Attack - Salla Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:27 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 05
İstanbul Attack - Salla Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:18 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 04
İstanbul Attack - Salla Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:15 tarafından yasakmc

Dost siteler
Kral Forumtr

İstanbul Attack - Salla

YazarMesaj
GÖZDE
Admin
Admin
GÖZDE

Kadın

İstanbul Attack - Salla Empty
MesajKonu: İstanbul Attack - Salla   İstanbul Attack - Salla Icon_minitimePtsi Haz. 09 2008, 12:07

Salla Salla Salla Salla Salla Salla Salla Salla Salla Salla Salla Salla Salla Salla Salla Salla mikrofonu kaptim türk rapinde cos yow beni dinleyerek bu yöne dogru kos yow simdi yaklas ve elleri kaldir tarihe benimde ismimi yazdir fucks bir iki gazla baby istanbul attack yol tarzla baby hakkimi aldim bu rapa çagirdim noktayi koydum ve sizlere bagirdim önüme çik hadi gazlimim ha yolumu tut hadi taslimim ha dondurmani al ve çek git yow bu yöne dogru salla eller haha biri gider biri gelir bof yow hep ayni tantana salla kof yow sekme hatun seni avlarlar altida biri hafta nakant yazarlar dunnnnnnnn çok güzel parça yaptik son noktayi koyduk attik sen gerisini bosver artik kusura bakma ama salla artik vakti geldi kalbim çarpiyor bukadar harakete yürek dayanmiyor yavas yavas atesim artiyor bedenim isiniyor nefesim kesiliyor aa aa kulüse beklerim yalniz gelme len sakin unutma deli gibi salliycan yoksa beklicen mi tostu yememi sebebi belli toksa gelmicen len Salla Salla Salla Salla Salla Salla Salla Salla Salla Salla Salla Salla Salla Salla Salla Salla Durum kritik pozisyon ofsayt gözler kalçada müzik full raytt dayanirmi kalp bilinmez hossun tepeden tirnaga bakimli left right hadi gel yanima sende dans et gözlerime bak ve beni haps et salla kalcayi tek harekette eglence hep dans benide bekle dans edelim bütün gece durmadan uyuyanlar uyansin uykudan kasirga geldi neseli gecemize kirmizi kart simdi hep birlikte lan durmadan bizi duy salla binbir piliçten birini bana yolla dalla budakla rapimi sakla on çesit takla atar azar attackla zipla yerinde durma oyna geceme damla salla yirmi takla fazla kafana takma davet seni görünce deli doluyum ihh yan etkisi geçince kafa bulayim ihh bana masal okumadan ritmini benden al sözüme hasar duyulacak kadar orda kal guru ederim sözlerim aklina serilir yumurta gibisi gelen bize kafidir Salla Salla Salla Salla Salla Salla Salla Salla Salla Salla Salla Salla Salla Salla Salla Salla

İstanbul Attack - Salla
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» istanbul attack salla