WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET

AnasayfaPorTaLGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 13
İstanbul Attack - Kontağı Çevir Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:06 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 12
İstanbul Attack - Kontağı Çevir Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:03 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 11
İstanbul Attack - Kontağı Çevir Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:49 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 10
İstanbul Attack - Kontağı Çevir Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:47 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 09
İstanbul Attack - Kontağı Çevir Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:36 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 08
İstanbul Attack - Kontağı Çevir Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:29 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 07
İstanbul Attack - Kontağı Çevir Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:28 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 06
İstanbul Attack - Kontağı Çevir Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:27 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 05
İstanbul Attack - Kontağı Çevir Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:18 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 04
İstanbul Attack - Kontağı Çevir Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:15 tarafından yasakmc

Dost siteler
Kral Forumtr

İstanbul Attack - Kontağı Çevir

YazarMesaj
GÖZDE
Admin
Admin
GÖZDE

Kadın

İstanbul Attack - Kontağı Çevir Empty
MesajKonu: İstanbul Attack - Kontağı Çevir   İstanbul Attack - Kontağı Çevir Icon_minitimePtsi Haz. 09 2008, 12:07

Hazır, Başlaaaaaaa Hadi Başla Hazırım! Gazı Kökle Basalım! Hadi Pisti Yaralım! Patinajla Azalım! [2x] Timur Kontaklar çevrildi Bujiler çat çat çat çat Dedi Gaza Bastım Her Yer İnledi Kırmızı Bayrak Bana Dur Dedi Ama Durmadım, Gaza Yasladım, Bana baktıar, Ben Solladım Vede Sandılar Ben Tosladım, Yanlıştılar Yolu Tozladım Hadi Başla Hazırım Gazı Kökle Basalım Hadi Pisti Yaralım Patinajla Azalım [2x] İstanbul Attack Bir Numara Başla! Kontağı çevir Koçum Hadi Gazla! Bu Rap'in Her Satırı Bir Bomba! İstanbul Attack Koçum Kaç Kenera! Fuchs Rape Bak, Gaza bas, Farları Yak Gidelim Yo Yollar Benimse farkı attık Burda Bırak Yo Beni Bu Yolda Gören, Şimdi Herkes Pişman Liderliği Aldığımdan beri Arkası Dolmuş Düşman Sen Yerinde Kal, Benimle Oynama, Sakın beni Bu Yolda Zorlama Kolları Sıvadığımdan Beri Ben çok Yol Aldım haydi Stopla Otomatik Vites Zaten Şansın yoktu Sakın Korkma Dost Kuvvet Attack'ta İstanbulun Yollarında Hadi Başla Hazırım Gazı Kökle Basalım Hadi Pisti Yaralım Patinajla Azalım [2x] (Kasırga Bassana oğlum! Şimdi Olmaz Moruk Müsait Değilim) Kasırga Tak Vitesi Sende Bakma sağına Soluna Durma çakalı yakma İstenen Her Yolda Kasırga Number One Haha Sözlerim Bin Beygir çıkma Sakın Karşıma Savunmasız Yollar Müzik Varsa tam gaz Fırla Sende Gel Yanıma Yolları Yaralım ibreyi Vurdum Sona Kimse Geçemez Bizi Ankara İstanbul 20 Dakika! İstanbul Attack Number One Peace Ahahaha Nitroyla Son Bulur Yarışım Sağa Yanaşsana İstanbul Attack Bir Numara Başla! Kontağı çevir Koçum Hadi Gazla! Bu Rapin Her Satırı Bir Bomba! İstanbul Attack Koçum Kaç Kenera! Ramiz Akşam Vaktiydi Gözümü Açtım Karanlık Caddeme Daldım Daldım, Kurudum, eridim, Karada Kaldım, Astım, Salkım çaldım Yemedim Sattım, Astım dar Ağacına Sözlerimi Gözlerini Dillerini Yaktım Baktım Filozofa Balgam çaktım Göbek Attım, Yere Baktım, Nefes Aldım, çene çaldım, Kireç alnım Durup Ağladığım Yere Bağladım, aç Karınım Asla Sormadım Asla, Gelip Bana Toslama Gazla, Beni Repe Zorlama Asla, Beynime Bakta Kasta Benim Damarıma Tosla Hadi Başla Hazırım! Gazı Kökle Basalım! Hadi Pisti Yaralım! Patinajla Azalım! [2x] (hadi başla)bum bum bum bum bum bum bum bum! (gazı kökle)bum bum bum bum bum bum bum bum! (hadi pisti)bum bum bum bum bum bum bum bum! (patinajla) bum bum bum bum bum bum bum bum! (motor sesi) [2x]

İstanbul Attack - Kontağı Çevir
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-