WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET

AnasayfaPorTaLGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 13
İstanbul Attack - Buradayız İşte Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:06 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 12
İstanbul Attack - Buradayız İşte Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:03 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 11
İstanbul Attack - Buradayız İşte Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:49 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 10
İstanbul Attack - Buradayız İşte Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:47 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 09
İstanbul Attack - Buradayız İşte Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:36 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 08
İstanbul Attack - Buradayız İşte Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:29 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 07
İstanbul Attack - Buradayız İşte Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:28 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 06
İstanbul Attack - Buradayız İşte Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:27 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 05
İstanbul Attack - Buradayız İşte Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:18 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 04
İstanbul Attack - Buradayız İşte Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:15 tarafından yasakmc

Dost siteler
Kral Forumtr

İstanbul Attack - Buradayız İşte

YazarMesaj
GÖZDE
Admin
Admin
GÖZDE

Kadın

İstanbul Attack - Buradayız İşte Empty
MesajKonu: İstanbul Attack - Buradayız İşte   İstanbul Attack - Buradayız İşte Icon_minitimePtsi Haz. 09 2008, 12:08

Burdayız işte raplere bak yow İstanbul attack tarzda hadi kaç yow Vitesi taktık de gaza basdık de Yeter atık de bizi seç dinle Fuchs Elimde kağıt kalem rapime bak yo! Satır kaçırmadan noktayı at yo! Hayat çemberim benim raplerim. Hepsi gerçek yo!Seni kekledim. Bu güne bak yo!Bizimle kalk yo! Tilki iş başında sesini aç yo! Komşular kalksın, bizimle bağırsın, İstanbul Attack!Gelde herkes baksın. Bir-üç-beş vitesi taksın,rüzgarın sesiyle raplerim aksın. Sonsuz bi güç var bizi bir dinle, Şimdi elleri kaldır bizimle bir de : İstanbul Attack şow yo! Ramiz İstanbul number one yo! O ooo! Ramiz gene mi başladı saydırmaya? O ooo! dilimiz duramadı rapi duyduysan sayanora... O ooo yemedi no nooo! Dissi bana göre çok slow! O ooo! Koca bir popoo tekmeledi Miseroo! Kargaların kanadına bant tak da çatıdan salla betona çak! Yargıların sanatına tank göster namludan çıkacak rapleri tak. Attack var olacak son noktamız olacak. Yazılacak daha çok destan var. Alçak rapimi duyacak,boynunu kısacak. Kelimelerime neşterini bas,güreşçi mindere terini as. Deneme rapime göre tempomu kas,güreşçi mindere terini as. Asacaz tabi kasacaz,saza tarz katacaz İstanbulumuzu yaracaz. Akacaz nitekim sahnede azacaz,elleri çakacaz,nakarata bakacaz. Burdayız işte raplere bak yow İstanbul attack tarzda hadi kaç yow Vitesi taktık de gaza basdık de Yeter atık de bizi seç dinle [2x] Kasırga Haydi danset,sen de terle.Aç göbeğini biraz serinle. Haydi haydi danset şimdi benimle, Kasırga eser terli tenlere,terli bedenlere. Haydi danset farklı yerlere. Uzun olmadan sevişip gülenlere. Haydi danset seni ezenlere, Günlerce uykusuz kalıp ders verenlere. Haydi danset kendi kendine, öpüşmeden gününü geçirenlere. Haydi danset kadere gülenlere, Yaşanacak o güzel günlere. Haydi danset... Timur Dinledin ve de bekledin.Merkez rapte tek dedin. Ama sen yine geldin wacklerin,elini öptün ve de kitledin ah! Kapılarının ardındaki rapimi yaptım.Ama sen yine sesini açtın. Kimi zaman hızlı yazdım,herkez gibi bende kastım. Resmini yapıp duvara astım ama sen yine geldin yarama bastın ahh! Bak serseri,kapa defteri. İki "verse"lük işin var etek berberi,gel öp trackleri. Damarına vurdum rapleri.. Burdayız işte raplere bak yow İstanbul attack tarzda hadi kaç yow Vitesi taktık de gaza basdık de Yeter atık bizi seç dinle

İstanbul Attack - Buradayız İşte
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-