WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET

AnasayfaPorTaLGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 13
Rapozof - Bizdik Suçlu Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:06 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 12
Rapozof - Bizdik Suçlu Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:03 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 11
Rapozof - Bizdik Suçlu Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:49 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 10
Rapozof - Bizdik Suçlu Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:47 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 09
Rapozof - Bizdik Suçlu Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:36 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 08
Rapozof - Bizdik Suçlu Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:29 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 07
Rapozof - Bizdik Suçlu Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:28 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 06
Rapozof - Bizdik Suçlu Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:27 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 05
Rapozof - Bizdik Suçlu Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:18 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 04
Rapozof - Bizdik Suçlu Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:15 tarafından yasakmc

Dost siteler
Kral Forumtr

Rapozof - Bizdik Suçlu

YazarMesaj
GÖZDE
Admin
Admin
GÖZDE

Kadın

Rapozof - Bizdik Suçlu Empty
MesajKonu: Rapozof - Bizdik Suçlu   Rapozof - Bizdik Suçlu Icon_minitimePtsi Haz. 09 2008, 12:15

Sesimi duydun karanlıkta ve gözlerini kapat ölüme yazdım bu satırları, bu satırlarda hayat ağlayan insanları gördüm ve zarar veren insanları yağdı yağmur gökyüzüne, bu yaralı beden haykırdı adlettiniz bencilliği, naklettiniz kinciliği hesap verdi kiminiz, görmedi eksikliği yaşanan da aynı zaman, farklı mekanlarda yüreksizdi el tutmayan, gereken anda tek kelamda bak yaramda, esen sensin çocukken yalnızdık lan biz şimdi dostu neyliyim kimleyim, nerdeyim, nereye yolculuk nerde sade bana huzur veren mutluluk şatafattan şevkatten nefret ettik hakkatten kimse yok mu kalpten seven burda kalp veren insan var dostu için yalnız sen sevin, sevinme saçmaladım çünkü ben de yalnızım
[Nakarat] X2
Seni bana ver, ya da kulak ver sorular mı sorunlar mı bize engel sevgi yok be ruh uçtu, sevmek suçtu terkedilen bizdik, bizdik suçlu
Verse 2
(Sansar) bazen, gözünü kapatıp bakarsın ah hudaya bazen, uyanmak istemezsin görmek istemezsin bazen, kader güzeldir ve sen gülersin bazen, bir el tutarsın ve sen seversin bazen, keşke olmasaydı dersin umutlarım bazen, söz verirsin kendine ve hep yalandır bazen, keşke hayal kurmasaydım dersin ve işte öyle dediğin an hayallerini kaybedersin yaşam garip bi döngü, hayat kesit kesit ellerimde cam kırıkları ve ellerim kesik duygusal bi şarkı yapmak istemezdim, öyle oldu her tripte bir kelam yarattım, o kelam ben benim defter dünya ise kalem tanrıdır tanrının olmadığını düşünmek büyük sanrıdır orda yokmuş gibi davranır ve seni kandırır ve yaran varsa insan inanki müzik bi sargıdır
[Nakarat] X2
Seni bana ver, ya da kulak ver sorular mı, sorunlar mı bize engel sevgi yok be ruh uçtu, sevmek suçtu terkedilen bizdik, bizdik suçlu..............

Rapozof - Bizdik Suçlu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sansar - Rahdan Ft. Rapozof