WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET

AnasayfaPorTaLGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 13
Rapozof - Yak Yazdıklarımı Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:06 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 12
Rapozof - Yak Yazdıklarımı Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:03 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 11
Rapozof - Yak Yazdıklarımı Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:49 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 10
Rapozof - Yak Yazdıklarımı Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:47 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 09
Rapozof - Yak Yazdıklarımı Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:36 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 08
Rapozof - Yak Yazdıklarımı Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:29 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 07
Rapozof - Yak Yazdıklarımı Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:28 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 06
Rapozof - Yak Yazdıklarımı Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:27 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 05
Rapozof - Yak Yazdıklarımı Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:18 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 04
Rapozof - Yak Yazdıklarımı Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:15 tarafından yasakmc

Dost siteler
Kral Forumtr

Rapozof - Yak Yazdıklarımı

YazarMesaj
GÖZDE
Admin
Admin
GÖZDE

Kadın

Rapozof - Yak Yazdıklarımı Empty
MesajKonu: Rapozof - Yak Yazdıklarımı   Rapozof - Yak Yazdıklarımı Icon_minitimePtsi Haz. 09 2008, 12:17

Takip etme ben kayıbım Rap'mi benim tek ayıbım? Varsın olsun ayıp olsun,bakan gözler ayık olsun Sana ne oldu? Ne yaptılar? çok bi derin soluyosun Görüyosun karşındayım,söylüyorum dinliyorsun.. "Benim başka alternatifim yok ritme yavşamaktan" Senin alternatifin bol olsun sen bi yavşaksın Keşke diyeceksin ne yapıcaksın? Kaçıcaksın! Aynı oksijeni paylaşmasak bu senin yararına.. önce dost dedik! Meğer kalleşmiş kendisi, Sonra hoşt dedik çünkü kalleş itin birisi. Ah kankasıyla beraber plan yaptı intihar gibi süsledi ve hayat kararttı Soruma soruyla yanıt verdi,satırlamarıma katil dedi Hep benim zaten katil kaçanlar ayrı fail Gafil avla hayalleri,dostların mı kallavi? Nefs-i müdafaydı vallahi suçsuzum!
Nakarat X2 :
Yeter gelmeyin benim üzerime Değer vermeyin ve yine görmeyin Gerçek bilmeyin! Nerdeyim ben yine? Tek bi hece dilimde "git"!
Verse 2:
İstemezdim böyle olsun, git demezdin böyle oldu.. Kalpteki hesap ah akıllara uymadı Gözlerimin önünde güz yine başladı Hiç farketmez sende beni üz hadi alışığım ön cepheden aynı lakin yürekten karışığım Canıma susadığım vakitlerde yalnız kaldım Haketmeyeni aradık bazen, yalnız kaldık ve yine ağladık irdeledik kararları.. Gökte yıldız kaydı diledik falanları filanları Falan aşkım,filan dostum nerdesin? "yoksun" Bu sabah yine uyudum dua ettim rüyamda Yorgunum,başım döndü duramadım ayakta Ne bekliyorsun ondan bi gülücükten başka? YAK YAZDIKLARIMI,unut hatıraları öldü de,yol ver,salla gitsin soranları. Yanıma gelene "git" desem yakışı kalırmı?
Nakarat X2 :
Yeter gelmeyin benim üzerime Değer vermeyin ve yine görmeyin Gerçek bilmeyin! Nerdeyim ben yine? Tek bi hece dilimde "git"!

Rapozof - Yak Yazdıklarımı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sansar - Rahdan Ft. Rapozof