WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET

AnasayfaPorTaLGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 13
Sansar - İstanbul Bir Garip Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:06 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 12
Sansar - İstanbul Bir Garip Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:03 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 11
Sansar - İstanbul Bir Garip Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:49 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 10
Sansar - İstanbul Bir Garip Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:47 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 09
Sansar - İstanbul Bir Garip Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:36 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 08
Sansar - İstanbul Bir Garip Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:29 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 07
Sansar - İstanbul Bir Garip Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:28 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 06
Sansar - İstanbul Bir Garip Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:27 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 05
Sansar - İstanbul Bir Garip Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:18 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 04
Sansar - İstanbul Bir Garip Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:15 tarafından yasakmc

Dost siteler
Kral Forumtr

Sansar - İstanbul Bir Garip

YazarMesaj
GÖZDE
Admin
Admin
GÖZDE

Kadın

Sansar - İstanbul Bir Garip Empty
MesajKonu: Sansar - İstanbul Bir Garip   Sansar - İstanbul Bir Garip Icon_minitimePtsi Haz. 09 2008, 12:29

Herkes ayrı bi tip zaten istanbulda Burda herkes fakir ama zenginide burda 16 milyon ruh hastası birbirlerine katlanır Her gece dirsekler sokaklardan toplanır İstanbul bu bir gariptir anlamazsınız Ağlarken gülerler şaşırırsınız İtim itim beyin zarında evet orda hayır salak onun biraz daha yanında Neyse dönelim konumuza şehrimizde yanınıza emanet almadan çıkılmaz sokağa bu gerçek Kızı kapmak kolaydır arkadaşınıza Düşünülmesi istanbul ne zaman gelecek Sokakta yürüyorum lavuğun biri yanımda önüne baksana birader omzu omzumda Neyse bende onlardan biriyim birazcık hastayım Yine de biraz aklım var istanbuluma yastayım NAKARAT Benim şehrim bir garip anlamıyorum Karşımdaki adamı tanıyorum çıkartamıyorum (x2) Bu insanlar bir garip anlamıyorum İstanbul bu ruh hastası kaçamıyorum Erkekler pislik peşinde cebinde marlboro Marlboro öyle sarılmaz orda noluyo Kızları o.puluk peşinde koşuyo Herkesin önünde olmaz ayıp oluyo Aramalar cevapsız cüzdanlar hesapsız İlham perimi s.ktiler tecavuz cezasız Oksijenime hasret mekanlar havasız Bacağımdan azot çıkarken ağaçlar yararsız Bende yazıyorum yine üsküdarın sahilinde öyle b.ktan bi tip var ki şu köpeğin sahibinde Bu şehrin delisi benim akıllısıda öyle Kelimelerime kulak ver istanbula gelme Hava biraz soğuk boğazda rüzgar esti Size ot mu lazım pahalıdır elestiği Bu kelimeleri duyarsın hisseler dağıldığında Bense istanbulda turlarım kalem yanımda...

Sansar - İstanbul Bir Garip
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sansar - Psikoz