WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET

AnasayfaPorTaLGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 13
Sansar - Bitsin Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:06 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 12
Sansar - Bitsin Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:03 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 11
Sansar - Bitsin Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:49 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 10
Sansar - Bitsin Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:47 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 09
Sansar - Bitsin Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:36 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 08
Sansar - Bitsin Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:29 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 07
Sansar - Bitsin Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:28 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 06
Sansar - Bitsin Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:27 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 05
Sansar - Bitsin Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:18 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 04
Sansar - Bitsin Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:15 tarafından yasakmc

Dost siteler
Kral Forumtr

Sansar - Bitsin

YazarMesaj
GÖZDE
Admin
Admin
GÖZDE

Kadın

Sansar - Bitsin Empty
MesajKonu: Sansar - Bitsin   Sansar - Bitsin Icon_minitimePtsi Haz. 09 2008, 12:35

Nefes almak haram olmuş bedense harap elimizden düşmüyor nedense esrar şarap umut etmek zaten bana çok uzak dost yoluna tuzak kur nolur benden uzkadur uzaktı hayaller geleceği belliolmayan yar gibi yaşam mücadelesi emeğin takendisi kimbilir atık yoksun bu diyarllarda görüntün sadece bilinmez rüyalarda bilinmez uyanık düş neymiş uyku nedir zulmetle esir olmuduğumuz korku nedir iyilikmi güzellikmi aşkmıdır yoksa tanrım onu bizden ayıran duygu nedir düngece ağlıyarak baktı güneş ay sustu binbir insana renk veren bu rap sustu ölmüş gidiyor gökyüzüne yıldızler ülkesine hiç gelmez olaydık şu keder alemine bitsindiyorum bun karanlık bitsin boş miğdelern duyduğu açlık bitsin mademki eşit geldik eşit gitmeliyiz haksızlık imiş zulmimiş artık bitsin bitsindiyorum bun karanlık bitsin boş miğdelern duyduğu açlık bitsin mademki eşit geldik eşit gitmeliyiz haksızlık imiş zulmimiş artık bitsineşitmi geldik eşit gideriz be kanka eşittirmiydik eşitmiydik be anla canla başla çalıştı insanoğlu alıştı ekmek için kapıştı dostlarıyla yarıştı ortalık karıştı ve dostu düşman oldu düşman çekti silahı kardeşini vurdu fersah buldu bu gece sokaklarda bilmece çözmek kolay değildi yazdı bir iki hece bir iki gece uyku yoktu gözlerinde damlalar ve bitsin artık karanlık gözlerinde hasret bitsin artık gözyaşı sözlerinde nefret elbet vardır bi çözüm kardeşim iki gözüm budur size sözüm pisikopattır benim özüm sonçaremizdi ölüm kavgamıydı bu gülüm tehlike dumur ölüm dağlar çavuş benle geldi yumruk bana kalktı baktım önümdeydi bitsindiyorum bun karanlık bitsin boş miğdelern duyduğu açlık bitsin mademki eşit geldik eşit gitmeliyiz haksızlık imiş zulmimiş artık bitsin bitsindiyorum bun karanlık bitsin boş miğdelern duyduğu açlık bitsin mademki eşit geldik eşit gitmeliyiz haksızlık imiş zulmimiş artık bitsin bi derdim oldu her zaman bi tane vardı bi kalbim oldu aynı günde parçalandı bi zincir oldum elimi kolumu bağlayandım bi insan oldum yolcularını dağlayandım bi aşkım oldu sonra bitti bi korkumoldu sonra geçti bi dostum oldu sonra gitti bidünyam vardı artık yok bir tüfekla buluşmulştum altı yaşındaydımyolun sonunu gördüm yolun başındaydım ben beşikte değildim ben musalla taşındaydım sigaradan bi duman aldım 11 yaşlarındaydım bende isterim dedim bende istedim burada yinede yattığımızda kendimizdeyiz bizde sevdik elbet bizde nefret ettik kendimizle başbaşaydık hayret ettik bitsindiyorum bun karanlık bitsin boş miğdelern duyduğu açlık bitsin mademki eşit geldik eşit gitmeliyiz haksızlık imiş zulmimiş artık bitsin bitsindiyorum bun karanlık bitsin boş miğdelern duyduğu açlık bitsin mademki eşit geldik eşit gitmeliyiz haksızlık imiş zulmimiş artık bitsin

Sansar - Bitsin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sansar - Psikoz
» Sansar - Miras