WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET

AnasayfaPorTaLGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 13
Abluka Alarm - Günlerim Aylık Olmuş Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:06 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 12
Abluka Alarm - Günlerim Aylık Olmuş Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:03 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 11
Abluka Alarm - Günlerim Aylık Olmuş Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:49 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 10
Abluka Alarm - Günlerim Aylık Olmuş Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:47 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 09
Abluka Alarm - Günlerim Aylık Olmuş Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:36 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 08
Abluka Alarm - Günlerim Aylık Olmuş Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:29 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 07
Abluka Alarm - Günlerim Aylık Olmuş Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:28 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 06
Abluka Alarm - Günlerim Aylık Olmuş Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:27 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 05
Abluka Alarm - Günlerim Aylık Olmuş Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:18 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 04
Abluka Alarm - Günlerim Aylık Olmuş Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:15 tarafından yasakmc

Dost siteler
Kral Forumtr

Abluka Alarm - Günlerim Aylık Olmuş

YazarMesaj
GÖZDE
Admin
Admin
GÖZDE

Kadın

Abluka Alarm - Günlerim Aylık Olmuş Empty
MesajKonu: Abluka Alarm - Günlerim Aylık Olmuş   Abluka Alarm - Günlerim Aylık Olmuş Icon_minitimePtsi Haz. 09 2008, 12:58

(Laedri) Kalemi bendim evet o resmin ismim adını bilmeyen bir şiirin ilk kıtası buda rüyamı,bana revamı yarını varmı aklın astarında bir baharmı beklenen betimlenenden aslı çokmu farklı anlat aslını.Bak ben anladım dur anlatim hayat resimlenen bi boş tual duvarda örsen ötesi sensin eserinin bu bir resim kalemlerimdi hislerim bir kuş çizin beyaz kanatlı gök kuşaklarımdır adresim.Beş paranla taçta yansan ömrü kafama anla kralı bendim aklımın dudaklarımda dudaklarımda yatalak arzular,duraklarımda benide beklesin bahar hayır reel değilse durmasın vedayı versin arzular.Rengi reel e çalsın aklın,andırırmı kalbi,tavrı hoş bir davranışta sergilerse kandırırmı sahi,mecali kalmamış bir haykırış kulaklarımda eski bir tanış bu sesler anladımki aldanış. NAKARAT Günlüklerimde aylık olmuş anla hayat dudaklarımda bir tutam reçel ya tadar ya güya rüya ya dalsın özlemim yolculuk var beklenir ufukta çok yakın bir elveda.Günlüklerimde aylık olmuş anla rapim dudaklarımda bir satır kelamsa sunarsa akla hayata dair hislerim istiyorsan söylerim içimde doğmamış bir insana. (Savaş) Çengel at bu rhyme'ların dibinde esti rüzgarın dilim dininde tamir ister askerin şu gönlü merkebin ininde şahlanır delim yeşille beslenir evim bu tatminin şekilli şarkılarda jestlerim.Battı ömre her dilim yerinde kolpa her zemindi gözlerin kısıktı merkezin önünde fer gezin lakayit olmanın sebeplisiymiş raplerim dininde birkaç etki etmiş sözlerimde şimdi yaz kızım.Suçludur bu ancak hükmü yok bozukmu insanın sonuşlu defterinde kazdı döngü bazdı illerimde söndü kültürün kapında kokla tüm şu vasfı derlerim içinde sevgi yokla doğrudur nedenlerim.Bak moruk bu kuşku malum oldu sövgülerde yüzde yüzdü hasretin geniyle oynadımki ferde talim hükmeden düşünce sellerinde boş gezen ya boş kesem dibinde merhum ettik mantığımla kısmen.

Abluka Alarm - Günlerim Aylık Olmuş
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Abluka Alarm - Paravan
» Abluka Alarm - Hamle
» Abluka Alarm - Sual