WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET

AnasayfaPorTaLGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 13
Dr. Fuchs - Kara Maskeli İstanbul Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:06 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 12
Dr. Fuchs - Kara Maskeli İstanbul Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:03 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 11
Dr. Fuchs - Kara Maskeli İstanbul Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:49 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 10
Dr. Fuchs - Kara Maskeli İstanbul Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:47 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 09
Dr. Fuchs - Kara Maskeli İstanbul Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:36 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 08
Dr. Fuchs - Kara Maskeli İstanbul Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:29 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 07
Dr. Fuchs - Kara Maskeli İstanbul Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:28 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 06
Dr. Fuchs - Kara Maskeli İstanbul Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:27 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 05
Dr. Fuchs - Kara Maskeli İstanbul Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:18 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 04
Dr. Fuchs - Kara Maskeli İstanbul Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:15 tarafından yasakmc

Dost siteler
Kral Forumtr

Dr. Fuchs - Kara Maskeli İstanbul

YazarMesaj
GÖZDE
Admin
Admin
GÖZDE

Kadın

Dr. Fuchs - Kara Maskeli İstanbul Empty
MesajKonu: Dr. Fuchs - Kara Maskeli İstanbul   Dr. Fuchs - Kara Maskeli İstanbul Icon_minitimePtsi Haz. 09 2008, 13:22

Bu ıstanbul kimleri aldi kara maskesi altina Dünya dönecektir batan her günes gibi tanriya Fuchs : Benim sözlerim bir kar gibi yagardi Kimisinin kalbi dardi anlamazdi Dünyada gercek olan tek bendim Gerisi bahanem sanki sahanendi dünyan Bu benim hanem toz pembe Gecen günler vakti namem huzur n darem Savasi ögreten dünya kul köpek etti beni rüya Ismi yoktu sahte mimikler kullanan bir melekti Kendine cagiran fani bir cicekti Dogan her günes yeni bir haberci Simdiyse hepsi anlamsiz cikmaz sokaklardaydi Ahali kemansizdi gecisler sanki cok uzaklardasin Misali, göz kirpardi ıstanbul, korktun ve sordun Ama artik sonu yoktu ismi defterde Ve bugünlere doldum Nakarat (2x) Bu ıstanbul kimleri aldi kara maskesi altina Dünya dönecektir batan her günes gibi tanriya Sagopa Kajmer : Kadinim rap soyundu, sagopa epidemik bir olguydu Kalemi aglatirdi ortalarda gezinen her dilenci Gecmisin o tozlu raflarinda yarinin ümidi degilmiydi Köprü alti yasayan onca bebelerin mi günahi vardi Kalbi kirik maalesef bu muhalefet karabasanlar ülkesinde gazetelerde bin cinayet Dozumu artti cinnetin, pitlanirdi cit kirildim Beyoglunda icler acisi kimyasal Onca kurban Dumanlanan beyinler rüyalarinda kan mi gördüler Caresiz veletler, asina görüntüler, marjinal nesiller, Yikimin ortasinda son solukta caresiz nefesler Nakarat (2x) Bu ıstanbul kimleri aldi kara maskesi altina Dünya dönecektir batan her günes gibi tanriya

Dr. Fuchs - Kara Maskeli İstanbul
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» kara kartal
» kaRa kARtALL
» Kara Otomobil