WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET

AnasayfaPorTaLTakvimGaleriSSSAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 13
Salı Haz. 30 2009, 12:06 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 12
Salı Haz. 30 2009, 12:03 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 11
Salı Haz. 30 2009, 11:49 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 10
Salı Haz. 30 2009, 11:47 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 09
Salı Haz. 30 2009, 11:36 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 08
Salı Haz. 30 2009, 11:29 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 07
Salı Haz. 30 2009, 11:28 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 06
Salı Haz. 30 2009, 11:27 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 05
C.tesi Haz. 27 2009, 20:18 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 04
C.tesi Haz. 27 2009, 20:15 tarafından yasakmc

Dost siteler
Kral Forumtr

Paylaş | 

A.P.O - Rapi Makaramı Sanıyon ft. Gökhan & G-han

YazarMesaj
GÖZDE
Admin
Admin

Kadın

MesajKonu: A.P.O - Rapi Makaramı Sanıyon ft. Gökhan & G-han   Ptsi Haz. 09 2008, 17:10

Sagda Solda Söle Sen Kımleri Arıyon Tek Bi Sag Kalmıcak Rapi Makaramı Sanıyon(gokan
Karanlık gece nega rap ves bu rapte bes farkınada (a.p.o)varıon biz yapdık rapleri sen liriklerimi arıyon(gokan)

(a.p.o)
Sakın ola dur yerinde kal sabah uyandım ve elımde mal işede gitmedim nega uzakta yar
Dönecem yurda zararda kar. Hambur gel dedı gokan oda dınlıo benı rutbelı fan yes nega yes
Fuck mada punk first dedim rapte yes maga vank Beni test et raple gel ve benı mest et ankarada Namık oynuyo misket nega dedim malı içinde hisset bisiklet almadan yok ki eskileyt
4 yıl oldu ve ilk ben ilkben bu tracklede yanımda kuzenle gelcem nerdeyım ordayı rap benı bi gorcen zb mekan bide rap nega ves kos

Sagda Solda Söle Sen Kımleri Arıyon Tek Bi Sag Kalmıcak Rapi Makaramı Sanıyon(gokan)
Karanlık gece nega rap ves bu rapte bes(a.p.o) farkınada varıon biz yapdık rapleri sen liriklerimi arıyon (gokan)

-------------------------------------------E-R-S-İ-N-------------------------------------------------

Sagda Solda Söle Sen Kımleri Arıyon Tek Bi Sag Kalmıcak Rapi Makaramı Sanıyon(gokan)

Karanlık gece nega rap ves bu rapte bes(a.p.o) farkınada varıon biz yapdık rapleri sen liriklerimi arıyon (gokan)

(Gokan) Rap alemi evet göt alemi nasıl doyucak alemı ben buyum kancık sikerim alemi her sabah hayat alır ifademi bursadan bole bı rapci umulmaz suyu uyu ama uyu uyu olmaz rape dewam son gaz kapı çalar aygaz kız mestle abazaya varmaz arabayla fors atar bı tane amcık göz kırbar ona bı tane kancık etegın var kızın az degil birazcık her erkek ceker bıraz bursada fuck duysada fuck duymadı fuck lagos da degil bu gercek timsah

Kullanıcı profilini gör

A.P.O - Rapi Makaramı Sanıyon ft. Gökhan & G-han
1 sayfadaki 1 sayfası