WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET

AnasayfaPorTaLGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 13
sevgi neler yaptirir Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:06 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 12
sevgi neler yaptirir Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:03 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 11
sevgi neler yaptirir Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:49 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 10
sevgi neler yaptirir Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:47 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 09
sevgi neler yaptirir Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:36 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 08
sevgi neler yaptirir Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:29 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 07
sevgi neler yaptirir Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:28 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 06
sevgi neler yaptirir Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:27 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 05
sevgi neler yaptirir Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:18 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 04
sevgi neler yaptirir Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:15 tarafından yasakmc

Dost siteler
Kral Forumtr

sevgi neler yaptirir

YazarMesaj
RAPCASH
Admin
Admin
RAPCASH

Erkek
Lakap : RApCash

sevgi neler yaptirir Empty
MesajKonu: sevgi neler yaptirir   sevgi neler yaptirir Icon_minitimePtsi Haz. 09 2008, 20:29

merhaba arkadaslar,

basimdan gecen bir olayi sizlerle paylasmak istedim. bir "yabanciya" bazi seyleri anlatmasi ve fikir almasi daha kolay olur bazen. hem sizin fikirlerinizi almak istedim, hemde forum'a biraz renk katmak istedim.

bundan birkac sene once gene o zamanlari takildigim bir mekana gitmistim. yanimda sizlerden iyi olmasin birkac arkadaslarimda vardi. herkes eglenirken ben sakin bir yer aradim ve icecegimle bir koseye oturdum. karsimda birisi vardi. ilgimi cekmisti bana bakisi. fizigi duzgun, eli ayagi tutan, samimi birisine benziyordu. sirf muhabbet olsun diye yanina gittim ve o kisiyle tanistim. koyu bir sohbet sarmisti bizi. cok yakin zamanda kendisi iyi bir arkadasim olmustu. bundan sonraki sohbetlerimiz bayagi koyulasmisti. konusmalarinda biraz huzun vardi.(bu arkadas erkek) hatta kendi kendime sormustum, i$i, arabasi, evi, parasi olan ve "cenesi ile" istedigi kizlarla cikabilecek tipte olan birisinin neden bu kadar huzunlu oldugunu...

o tanismadan birkac gunler sonra gene ayni mekanda bulusmustuk. bu sefer huzun yerini mutluluga ve guleryuze birakmisti. neler oldugunu sordugumda, bir kizla tanistigini ve "KRALICE'sini" buldugunu soylemisti. sonra uzun zaman gorusmemisdik, ama kiz arkadasini tanima firsati bulmustum.cok cana yakin birisiydi. ama bizimki dedimya ceneciydi. cenesinin bu ilisgiye mutlu bir son getireceginden suphelenmistim. ve dedigim basa gelmisti. ayrilmislardi. ama arkadasi icinde bir umut vardi. kiz arkadasi hastalanmisti ve iyilestiginde arkadasim ile kontaga gececekti. bu hastalanma olayinin uzerinden 1.5 sene gecti. gecenlere arkadasim kizla gorusebilmek icin kayip araniyor gibi bir hollandaca programina (all you need is love) mail yamisti. ve program sunucusundan bir telefon gelmisti. basindan gecenleri anlatmasini soylemisler ve arkadas anlatmis. bu telefon gorusmesinin uzerinden 2 hafta gecti, ama ne ses var nede seda. korktugum, bunca caba ve ugrastan sonra olan arkadasa olacak. sizlerin bu konuda paylasmak istedikleriniz, bu ugrasa ne diyorsunuz???
http://www.forumstyle.yetkinforum.com/

sevgi neler yaptirir
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SeVGi NeDiR?
» sevgi nerede var
» sevgi resimleri
» sevgi resimleri
» sevgi resimleri