WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET

AnasayfaPorTaLGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 13
Pakize Suda ile yapılan röportaj Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:06 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 12
Pakize Suda ile yapılan röportaj Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:03 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 11
Pakize Suda ile yapılan röportaj Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:49 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 10
Pakize Suda ile yapılan röportaj Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:47 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 09
Pakize Suda ile yapılan röportaj Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:36 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 08
Pakize Suda ile yapılan röportaj Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:29 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 07
Pakize Suda ile yapılan röportaj Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:28 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 06
Pakize Suda ile yapılan röportaj Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:27 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 05
Pakize Suda ile yapılan röportaj Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:18 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 04
Pakize Suda ile yapılan röportaj Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:15 tarafından yasakmc

Dost siteler
Kral Forumtr

Pakize Suda ile yapılan röportaj

YazarMesaj
RAPCASH
Admin
Admin
RAPCASH

Erkek
Lakap : RApCash

Pakize Suda ile yapılan röportaj Empty
MesajKonu: Pakize Suda ile yapılan röportaj   Pakize Suda ile yapılan röportaj Icon_minitimePtsi Haz. 09 2008, 21:37

Pakize Suda, köşe yazarlığında geldiği yerden çok memnun. Şarkıcı Pakize olarak yaşadığı ilişkilerini reddi-miras dairesine havale ediyor. İğneyi erkeklere batırırken kadınlara da çuvaldızlar takdim ediyor.

Pakize Suda ile yapılan röportaj...

Kadın erkek ilişkileri konusundaki bilgi birikimizde teori mi fazla, pratik mi?

- Valla ikisi de var. Yaşadığım çok şeyden yola çıkarak, çıkartıyorum çok şeyi. İyi dinliyorum, iyi soruyorum, iyi gözlüyorum.

Hangi kadın türü

Siz kadınları kategorize ediyorsunuz. Bu ölçülere göre, Pakize evlenilecek kadın mı, aşk yaşanacak kadın mı? Birinci kadın mı, ikinci kadın mı?

- Yani bana baktıkları zaman çok kolay götürülecek kadın imajı çiziyorum.

Neden?

- Fiziğimden dolayı. Ben bunun çok mücadelesini verdim yani. Benim görünüşüm frapan, maalesef ben mani olamadım. Uzaktan bakarak böyle düşünen çok olmuştur ama ben istemeden kimse götürememiştir yani.

Evlendiniz mi?

- Hayır evlenmedim, ama çok uzun süreli beraberliklerim oldu.

Peki hiç evlenmek istemediniz mi?

- Hayır çocuk da istemedim, hiçbir şey istemedim.

Bir +*b kadın sanatçı bana, sahnelerin cazibesini anlatırken "Erkekler, üzerine spot ışığı düşmüş kadınlara bayılıyorlar" demişti. Siz bu ilgiyi kaç watt olarak hissettiniz ya da yaşadınız?

- Hâlâ da bitmiş değil yaşıyorum. Sahneye çıkan kadınlara olan ilgi, onları çok kolay kadın gördükleri için. Çoğu da öyle olmuş. Bunu namusuyla yapan çok insan da var.

Geçenlerde bir televizyon programında kadına dayak tartışılırken, şiddeti savunan cephede fikir mücadelesi(!) yapan bir beyi gören hayranlarınız, Pakize Suda bu adamla bu kadar sene nasıl birlikte yaşadı, diye sordular.

- Ben geçmişte yaşadığım bütün ilişkilerimden pişmanım! Çok kızıyorum kendime.

Kadına uygulanan şiddet hakkında düşünceleriniz?

- Ne kadar dayak yiyen kadın varsa o kadar da dayak yiyen erkek var.

Sahi mi?

- Ama illa alıp bir kadın haldır haldır dövmüyor ama bi tane koyuyo yani.. Çakıyo bi tane! Şiddet uygulayan birçok kadın var. Hiç ummadığınız insanlar arasında da var. Kadın da bayılıyor bu işe, erkek de. Bunu sevginin göstergesi zannedip ah bu beni çok seviyor da kıskanıyor diye herkes hayatından memnun.

İyi erkek neresinden belli olur?

- Ne olarak, neresinden yani?

Mesleği, fiziği, duygu dünyası...

- Yaptığı önemli yani. İlk baktığınızda fiziği de önemli. Ruh güzelliğini uzaktan anlayamazsınız. Eğer bir albenisi yoksa, neyi çeker de bakarsın o adama? Yaşla ilgili olarak da beğeniler değişiyor, Eskiden seçmeden aşık oluyorsunuz, yaş ilerledikçe daha seçici konuma geliyorsunuz. Eskiden beyninizle değil gönlünüzle seçerdiniz.

Siz rahatsız edici bir kadın mısınız?

-Erkekler çok sevmiyor benim gibi kadınları. Hep kendileri anlatsın, kadınlar onları dinlesin, gülsün istiyorlar.

(alıntıdır)
http://www.forumstyle.yetkinforum.com/

Pakize Suda ile yapılan röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası