WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET

AnasayfaPorTaLGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 13
Severek mi Görücü Usülü mü? Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:06 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 12
Severek mi Görücü Usülü mü? Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:03 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 11
Severek mi Görücü Usülü mü? Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:49 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 10
Severek mi Görücü Usülü mü? Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:47 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 09
Severek mi Görücü Usülü mü? Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:36 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 08
Severek mi Görücü Usülü mü? Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:29 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 07
Severek mi Görücü Usülü mü? Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:28 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 06
Severek mi Görücü Usülü mü? Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:27 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 05
Severek mi Görücü Usülü mü? Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:18 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 04
Severek mi Görücü Usülü mü? Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:15 tarafından yasakmc

Dost siteler
Kral Forumtr

Severek mi Görücü Usülü mü?

YazarMesaj
RAPCASH
Admin
Admin
RAPCASH

Erkek
Lakap : RApCash

Severek mi Görücü Usülü mü? Empty
MesajKonu: Severek mi Görücü Usülü mü?   Severek mi Görücü Usülü mü? Icon_minitimePtsi Haz. 09 2008, 21:39

Arkadaşlar Geçenlerde Bir Program izledim ve hayrete düştüm...
Türkiye de Severek Evlenenlerin Boşanma Oranı Görücü Usulü ile evlenenlerin Boşanma oranından daha fazla...

Boşanan Çiftlerin %75 i Severek Evlenmiş Düşünün Artık..
Görücü Usulü evlenenlerin boşanma oranı %25....

Mesela Benim Dedem 50 Küsür Yıllık evli.Hemde Görücü usulü ile evlenmiş...
Annem babam böle...Dayılarım öle...Yani Çevremdeki İnsanların Çoğu Görücü Usulü ile evlenmiş ve çokğuda mutlu...

Şimdi Severek mi Evlenmek Lazım Yoksa Görücü Usulümü?

Artık Burdan nasıl Bir Sonuç çıkar Bilmiyorum...
http://www.forumstyle.yetkinforum.com/

Severek mi Görücü Usülü mü?
1 sayfadaki 1 sayfası