WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET

AnasayfaPorTaLGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 13
Eski sevgiliniz tekrar size dönmek istese! Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:06 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 12
Eski sevgiliniz tekrar size dönmek istese! Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:03 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 11
Eski sevgiliniz tekrar size dönmek istese! Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:49 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 10
Eski sevgiliniz tekrar size dönmek istese! Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:47 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 09
Eski sevgiliniz tekrar size dönmek istese! Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:36 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 08
Eski sevgiliniz tekrar size dönmek istese! Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:29 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 07
Eski sevgiliniz tekrar size dönmek istese! Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:28 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 06
Eski sevgiliniz tekrar size dönmek istese! Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:27 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 05
Eski sevgiliniz tekrar size dönmek istese! Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:18 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 04
Eski sevgiliniz tekrar size dönmek istese! Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:15 tarafından yasakmc

Dost siteler
Kral Forumtr

Eski sevgiliniz tekrar size dönmek istese!

2 posters
YazarMesaj
RAPCASH
Admin
Admin
RAPCASH

Erkek
Lakap : RApCash

Eski sevgiliniz tekrar size dönmek istese! Empty
MesajKonu: Eski sevgiliniz tekrar size dönmek istese!   Eski sevgiliniz tekrar size dönmek istese! Icon_minitimePtsi Haz. 09 2008, 21:43

Eski sevgiliniz bi gün karşınıza çıkıyo ve sizi aslında unutamadığını ve tekrar sizinle beraber olmak istediğini söylüyor...Tepkiniz ne olurdu?

İlk ben söyleyeyim;

Eski kız arkadaşım
;Ben seni hala seviyorum.Seni unutamadım...Hata yaptığımı anladım...Lütfen bana bi şans daha ver!

Ben;Benim kalbim öyle her istediğinde girip çıkabileceğin bi liman değil!Eski sevgiliniz tekrar size dönmek istese! Mad

Bi ilişki bitttiyse bitmişitir...hiçbişey eskisi gibi olmuyor çünkü....
http://www.forumstyle.yetkinforum.com/
hatice
yeni üye
yeni üye
hatice

Kadın
İş/Hobiler : rapp
Lakap : denizmavisi

Eski sevgiliniz tekrar size dönmek istese! Empty
MesajKonu: Geri: Eski sevgiliniz tekrar size dönmek istese!   Eski sevgiliniz tekrar size dönmek istese! Icon_minitimeSalı Haz. 10 2008, 21:37

bencede kankaa aynısı hiç kimse kırdığı biryere geri dönemez çıkan çıkmıştırr ve sonsuza dekte giremez

Eski sevgiliniz tekrar size dönmek istese!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» eski sevgililer!!!!!!!
» Eski Sevgilinin Evlenmesi