WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET

AnasayfaPorTaLGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 13
Capkınım ve buna bayılıyorum Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:06 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 12
Capkınım ve buna bayılıyorum Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:03 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 11
Capkınım ve buna bayılıyorum Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:49 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 10
Capkınım ve buna bayılıyorum Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:47 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 09
Capkınım ve buna bayılıyorum Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:36 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 08
Capkınım ve buna bayılıyorum Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:29 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 07
Capkınım ve buna bayılıyorum Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:28 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 06
Capkınım ve buna bayılıyorum Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:27 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 05
Capkınım ve buna bayılıyorum Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:18 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 04
Capkınım ve buna bayılıyorum Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:15 tarafından yasakmc

Dost siteler
Kral Forumtr

Capkınım ve buna bayılıyorum

YazarMesaj
RAPCASH
Admin
Admin
RAPCASH

Erkek
Lakap : RApCash

Capkınım ve buna bayılıyorum Empty
MesajKonu: Capkınım ve buna bayılıyorum   Capkınım ve buna bayılıyorum Icon_minitimePtsi Haz. 09 2008, 21:51

bu tamamaen alıntıdır sız bayanlardan yorum beklıyorum

Çapkınım,çapkın olmayı çok seviyorum, ve çapkınlık muhteşem bir şey diyorum.Niye illa erkekler yapacakmış ki?Hiç te erkek işi değil....Hem iyi bir şey. Gerçekten sevdiğinde, o sevgini daha çok perçinliyor....Adamın kıymetini biliyorsun, tabii gerçekten adam yerine koyabileceğin biri varsa...Yüzde 99 u her türlü numarayı çevirdiği için pek sağlam diyemiyorum hiç birine....Yüzde 1 de de bilinmeyen başka potansiyeller var zaten...Yani koy çevrendekilerin hepsini üstüste zar zor bir adam oluşturursun..
Gelelim şu çapkınlık meselesine... Valla ben çok çapkınlık yaptım..Elime de sağlık...

Hatta hayatımın içine giren adamlarda da şu ana kadar aldatmadığım olmadı.Tek eşliliği hak eden biride asla çıkmadı zaten.Hani şu göz zinası dedikleri var ya onu da pek güzel yaptım,kalbimde kaydı, aynı anda bir kaç kişiyede aşık oldum,cinselliğimde kaydı sadece seks hayatım için kullandığımda oldu,ama pek bir güzel oldu inanın bana...Sevgimin dışında yaptıklarım, devamlılığı olan ilişkimi üstelik te çok güzel etkiledi, başkalarında öğrendiklerimi gerçek partnerimde uyguladım , ilişkime renk geldi,hayatım sıradanlıktan çıktı, fakirlikten aynı yemeği her gün yemek zorunda kalmayıp miğde fesadınada uğramadım ve üstelik stresim en aza indi...Sadakatsizliğin genlerle pek ilgisi yok zaten.yeni maceralara doğru yol almak,heyecanlar bulmak,korku ve tutkunun cazibesini hissetmek..Aldatmanın en önemli nedenlerin den biri....

İlişkilerde yolunda gitmeyen bir şeyler varsa bizde maceralar peşinde koşabiliyoruz...Öyle vicdan muhasebesinede hiç gerek yok..Yapın ve keyfini çıkarın.....Nasıl olsa adam da aldatıyor ve aldatıcak sizi.....Ben üstelik hepte söyledim bak, ben ilgisizliğe hiç dayanamam diye...Ama nedense ciddiye almadılar...Hep kendilerini vazgeçilmez,pek bir muhterem saydıkları için....Acaip zevk aldım aslında o güçlü kendilerine çok güvenen adamların, nasıl komik duruma düştüklerini gördüğüm de..Hemde gözlerinin içine baka baka ve doğruyu söyleyerek yaptım çapkınlıklarımı....

Azıcık uzak kalmaya göreyim, hele ki seks hayatım sekteli gidiyorsa..Yorgunum, çok çalışıyorum gibi bir tümce hayatımızın içine giriyorsa..Gözümü bile kırpmam, hemen etrafıma daha bir dikkatli bakarım.. sonra hayat güzel, bir çok nimet var, faydalanmadan olur mu? Dünya nimetlerinden faydalanın, kime ne zaman, ne olacağı belli olmaz, sözünü unutmamak lazım...
Bu arada aldığım maillerde hep bir nedenle ayrılan kadınların haklı oldukları halde kendileriyle mücadele ettiklerini,sanki suçluymuş gibi adam geri dönsün diye nerdeyse özür dilemeyi bile düşündüklerini okuyorum...Yapmayın ne olur bu kadar yüz verirsek hiç bir şey değişmez, gözyaşını çok seven kadınlar olarak hayata devam ederiz...Çok sevdiğim bir söz var
GİDENE GÜLE GÜLE, GELENE HOŞ GELDİN......,

Daha yeni böyle bir hikaye yaşadım..Hoş sevimli bir adamla güzel bir maceranın içine girdik..Her şey yolunda,güzel eğleniyoruz,pek çok şeyi beraber yaşıyoruz..Benimde sallana sallana giden bir ilişkim vardı artık sorumsuzlukları canıma tak demiş ama henüz bitmemiş...Neyse bu hoş adam beni karşısına aldı,başka bir şehirdeki ilişkisinden onunla arasındakinin sevgi olmadığından ama hayat arkadaşlığı için birbirlerine söz verdiklerinden söz etti...Yani ne olur ne olmaz diye benim önüme bir kalkan getiriyor,kendini aklı sıra koruma altına alıyor,aldatma kabul etmediği aldatmayı kendine göre bir kılıf içine sokuyor ve aklı sıra vicdanını rahatlatıyordu....Ben ilk bu hoş adamla ilişkiye başlarken acaba diğerine haksızlık ediyormuyum diye düşünmüştüm, nede olsa daha ayrılmamıştım ve üstelik kendisine aşık zannediyordu beni....

Ama sonra bu hoş adam beni güldürdü ve saçmalama ve boşver, şimdi mutlusun gününü yaşa, çok sıkışırsan çözüm bulursun dememi sağladı kendime....İyi ki mutluyum diye ayrılmamışım hemen , eğer öyle yapsaydım hikayesini anlattığı zaman çok üzülür kendimi kullanılmış hissederdim.Oysa şimdi sadece gülümsedim...

Bir gün durulmalı mı? Bilmem...Ben hayatla çok uzun yıllar anlaşmalı olduğum için galiba
daha yararlanacağım pek çok nimet olacak...Eminim sizler içinde pek çok nimet var sadece iş, pencerelerimizi her yönden açmak ve kendimizi çok ama pek çok sevmek.......
http://www.forumstyle.yetkinforum.com/

Capkınım ve buna bayılıyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-