WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET

AnasayfaPorTaLGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 13
Erkekler Asık Olunca Neler Yapar... :( Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:06 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 12
Erkekler Asık Olunca Neler Yapar... :( Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:03 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 11
Erkekler Asık Olunca Neler Yapar... :( Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:49 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 10
Erkekler Asık Olunca Neler Yapar... :( Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:47 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 09
Erkekler Asık Olunca Neler Yapar... :( Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:36 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 08
Erkekler Asık Olunca Neler Yapar... :( Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:29 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 07
Erkekler Asık Olunca Neler Yapar... :( Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:28 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 06
Erkekler Asık Olunca Neler Yapar... :( Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:27 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 05
Erkekler Asık Olunca Neler Yapar... :( Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:18 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 04
Erkekler Asık Olunca Neler Yapar... :( Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:15 tarafından yasakmc

Dost siteler
Kral Forumtr

Erkekler Asık Olunca Neler Yapar... :(

YazarMesaj
RAPCASH
Admin
Admin
RAPCASH

Erkek
Lakap : RApCash

Erkekler Asık Olunca Neler Yapar... :( Empty
MesajKonu: Erkekler Asık Olunca Neler Yapar... :(   Erkekler Asık Olunca Neler Yapar... :( Icon_minitimePtsi Haz. 09 2008, 22:02

1.Normalde ustune para verseler yapmayacagi maskaraliklari yapma güdüsüyle, daha sonradan dusundugunde "allah belami versin" diyecegi turden "sen de bena asik olurmusunuz bayan" konsepti barindiran girisler yapmak, sorular sormak, bakislar atmak..

2.Sürekli olarak "abi çok doğal bu kız" diyip durmak ve başka bir sıfatla tanımlamayı reddedip arkadaşlarını* çıldırtmak. "kardeşim yok mu bildiğin başka bir kelime?" şeklinde tepkilere de maruz kalmak kaçınılmaz oluyor tabii*

3.Aptal seylere kafayı takar, kendine şaşırır, sora başka aptal şeylere kafayı takar sora da salak salak kızar...

4.Normalde ustune para verseler yapmayacagi maskaraliklari yapma güdüsüyle, daha sonradan dusundugunde "allah belami versin" diyecegi turden "sen de bena asik olurmusunuz bayan" konsepti barindiran girisler yapmak, sorular sormak, bakislar atmak..

5.Sacmalar, her yolu dener, denedikce daha cok hata yapar, kendini kaybeder, hic yapmamamasi gereken seyleri yapar, eli ayagina dolasir en sonunda da ilk yapmasi gereken seyi yapar: icer.

6.Bir de soyle ki; asik olunan kizin ne kadar yakin erkek arkadasi varsa birden hepsine kil, tuy olunmaya baslanir.

7.Sanki askla birlikte kiskanclik nobetleri baslar.

8.Mahalleden asık oldugu kız geçerken kafasına top atarlar ergenlik çaglarında. pardon diyip tanışmak için vesiledir. tabi şimdi ne eski mahaller kaldı, ne de tanışmak için kafaya topu yemeyi bekleyen kızlar*

9.Melankolik hatta arabesk müzik dinlerler

10.En klasik tepkilerden bir tanesi yemeden içmeden kesilmekdir.ayrıca normal zamanda dinlemediği duygusal müzikleri dinleyerek vakit geçirmeye başlaması ve kurulan çilingir sofralarının sayısının artması da yapılması olası aktivitelerdendir.

11.Kadın da ona aşık oluncaya kadar sürdürdükleri eylemler bütünüdür. sonrasında doğal hayatlarına geri dönerler...

12.Sonradan "oha bunu ben mi yaptım?" diyeceği bir çok şey..

13.Gecici olarak buyuk bir cogunlugu sadece gozleriyle asik olduklari insana herseyi anlatma ozelligine sahip olurlar. herseyi yapmaya hazirdirlar.asik olduklari sure icinde dunyanin en iyi ve muhtesem erkegi hareketlerini sergilerler.ve en onemlisi bu sure zarfinda kotu yonlerini ozellikle gizleyebilme yetenekleridir.

14.Erkek adam ağlamaz derler* ama aşk erkeği ağlatır..

15.Bir gece önce kızı başında bıraktığım sokağı ertesi gün boydan boya dolaşıp, bütün apartmanlara girip, bütün dairelerin zillerini çalıp oturduğu evi aramıştım.

bulamadım...

16.Aşık olunca arabesk müzik dinler..evet..dalga geçtiği,eşek anırmasına benzeyen şarkıların müptelası olur.çünkü artık aşk ile ilgili bütün eserler onu anlatır.cezmi ersöz okur ağlar,ahmet altan okur ağlar.ayşe arman'ın köşe yazılarını toplar,başucu eseri yapar.mail ile can dündar yazıları forwardlar.internette 160 karakterlik sevgi sözcükleri arar.cep telefonuna gelecek mesajı ona aval aval bakarak bekler.
ha unutmadan,"her üç kişiden dördünün yaptığı gibi"* şair olur,şiir yazar.

17.Kekelemek, saçmalamak, elini kolunu kontrol edememek, aptal aptal sırıtmak, üzülmek, şaşırmak, çişi gelmek, dili tutulmak, alkol istemek, fondip yapmak, şarkı söylemek, yolda onu düşünürken tökezlemek, dolmuşta onu düşünüp parayı vermeyi unutmak, televizyon seyrederken dalıp gitmek, ağlamak, dikkatini çekmek için türlü şebeklikler yapmak, derste kafasına çiğnenmiş kağıtları rottringden* tüftüf yapıp atmak, karnı ağrımak... iç çekmek

18.Aslında aşık değilmiş gibi davranmak. hatta aşık olduğu anlaşılmasın diye aşık olduğu kızı görmezden gelir gibi yapmak ve ona kötü davranmak.

19.Erkekler aşık olunca iş hayatında kariyerini tehlikeye atacak her türlü şaşkınlığı, aptallığı, dalgınlığı, gerginliği yaparlar (evet, bunu kadınlar da yapar), fakat bu süreç içinde etrafındaki insanlara sürekli "aaabi yaa tamam, ben naaptığımın farkındayım... kontrol bende, merak etme... ben çok iyi biliyorum neler olduğunu, hayır dağıtmadım abi nerden çıkarıyorsun ya, sen kimden yanasın hocam!..." tadında cümleler kurarlar (hayır, bunu kadınlar yapmaz, onlarınki açık açık, dobraca "aşığım ben, hiçbirşey umrumda diil, işe de gitmicem, okula da gitmicem... sadece onu istiyorum ben, çekilin başımdan, onu getirin bana..." formatıdır...)

Çoğu zaman yaptığımız şeyler... Erkekler Asık Olunca Neler Yapar... :( Frown
http://www.forumstyle.yetkinforum.com/

Erkekler Asık Olunca Neler Yapar... :(
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-