WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET

AnasayfaPorTaLGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 13
Kız kardeşiniz olsaydı..bölemi düşünürdünüz gene ? Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:06 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 12
Kız kardeşiniz olsaydı..bölemi düşünürdünüz gene ? Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:03 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 11
Kız kardeşiniz olsaydı..bölemi düşünürdünüz gene ? Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:49 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 10
Kız kardeşiniz olsaydı..bölemi düşünürdünüz gene ? Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:47 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 09
Kız kardeşiniz olsaydı..bölemi düşünürdünüz gene ? Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:36 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 08
Kız kardeşiniz olsaydı..bölemi düşünürdünüz gene ? Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:29 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 07
Kız kardeşiniz olsaydı..bölemi düşünürdünüz gene ? Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:28 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 06
Kız kardeşiniz olsaydı..bölemi düşünürdünüz gene ? Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:27 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 05
Kız kardeşiniz olsaydı..bölemi düşünürdünüz gene ? Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:18 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 04
Kız kardeşiniz olsaydı..bölemi düşünürdünüz gene ? Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:15 tarafından yasakmc

Dost siteler
Kral Forumtr

Kız kardeşiniz olsaydı..bölemi düşünürdünüz gene ?

YazarMesaj
RAPCASH
Admin
Admin
RAPCASH

Erkek
Lakap : RApCash

Kız kardeşiniz olsaydı..bölemi düşünürdünüz gene ? Empty
MesajKonu: Kız kardeşiniz olsaydı..bölemi düşünürdünüz gene ?   Kız kardeşiniz olsaydı..bölemi düşünürdünüz gene ? Icon_minitimePtsi Haz. 09 2008, 22:03

ben bi erkek olarak bazen yaptıgım şeylerden pişmanlık duyuyorum... bi kızı aşşaladıgım zmaan veyaa sadece egomu tatmin etmek için bişiler yaptıgım zaman.. bazen aklıma geliyor.. ya kız kardeşim olsaydı...egerki kız kardeşim olsaydı...sizi bilmem ama benim kardeşime yapılmasını istemediğim bişeyi kesinlikle başkasına yapmazdım.. yani anlıcagınız tam anlamıyla erkek kurusu olur çıkardım...nedense başkası olunca hiç umursamıyoruz ama söz konusu kardeşmiiz olunca namus belası kesiliyoruz... ben bu güne kdr çok şey yaşadım... ama bi kız kardeşim olsaydı kesinlikle onun peşinden ayrılmazdım ve çok kısıtlama koyardım... çünki kendimden biliyorum...bi kızı kandırmak için çok şey yaptım...bunu ben yapabiliyosam başka bi erkekte yapabilir yaptıgı kişide benim kız kardeşim olabilir...tamam onun kendi aklı fikrir var ama kan bagı işte ister istemez düşünüyosun ve korkuyosun...peki ya gerçekten kız kardeşi olanlar? çok merak ediyorum nasıl davranıyolar? veya abisi olan bayanlar ne gibi davranışlar görüyolar abilerinden kardeşlerinden?
http://www.forumstyle.yetkinforum.com/

Kız kardeşiniz olsaydı..bölemi düşünürdünüz gene ?
1 sayfadaki 1 sayfası