WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET

AnasayfaPorTaLGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 13
..::Evlilik üzerine bazi notlar::.. Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:06 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 12
..::Evlilik üzerine bazi notlar::.. Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:03 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 11
..::Evlilik üzerine bazi notlar::.. Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:49 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 10
..::Evlilik üzerine bazi notlar::.. Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:47 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 09
..::Evlilik üzerine bazi notlar::.. Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:36 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 08
..::Evlilik üzerine bazi notlar::.. Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:29 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 07
..::Evlilik üzerine bazi notlar::.. Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:28 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 06
..::Evlilik üzerine bazi notlar::.. Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:27 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 05
..::Evlilik üzerine bazi notlar::.. Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:18 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 04
..::Evlilik üzerine bazi notlar::.. Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:15 tarafından yasakmc

Dost siteler
Kral Forumtr

..::Evlilik üzerine bazi notlar::..

YazarMesaj
RAPCASH
Admin
Admin
RAPCASH

Erkek
Lakap : RApCash

..::Evlilik üzerine bazi notlar::.. Empty
MesajKonu: ..::Evlilik üzerine bazi notlar::..   ..::Evlilik üzerine bazi notlar::.. Icon_minitimePaz Haz. 29 2008, 09:55

Evlilik üzerine bazi notlar...

1.Evli erkeklerin psikolojisi arkadaslarla lokantaya gitmeye benzer. Istedigin yemegi siparis edersin sonra yanindakinin istedigi yemegi görüp "Keske onu isteseydim" dersin.

2.Bir davette bir hanim arkadasina sorar: "Alyansini yanlis parmagina takmiyor musun? "Diger hanim cevap verir: "Evet yanlis adamla evliyim de ondan"

3.Bir adam evlenene kadar eksik sayilir evlenince tam bitmis olur.

4.Bir genc babasina sorar: "Baba evlenmek kaça malolur?" Baba cevap verir: "Bilmiyorum oglum,ben hala ödüyorum."

5.Adam anlatiyormus:"Evlenene kadar mutlulugunun ne oldugunu bilmezdi, sonra da geç oldu."

6.Yeni evlenmis bir adam mutlu ise nedenini hemen anlariz. On yillik bir adam mutlu ise nedenini merak ederiz!

7.Evliligin ilk yilinda adam konusur kadin dinler. Ikinci yilinda kadin konusur adam dinler. Üçüncü yilinda her ikiside konusur,komsular dinler.

8.Bir kavgadan sonra kadin kocasina bagirir: "Seninle evlendigimde tam bir aptalmisim." Adam cevap verir:"Evet çok asiktim farkedemedim."

9.Bir adam gazeteye ilan vermis:"Es ariyorum"Ertesi gün yüzlerce mektup almis. Hepsi ayni seyi söylüyormus "Benimkini alabilirsin."

10.Bir adam karisina arabasinin kapisini tutuyorsa emin olabilirsiniz: "Ya arabasi yenidir, ya da karisi!"
http://www.forumstyle.yetkinforum.com/

..::Evlilik üzerine bazi notlar::..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-