WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET

AnasayfaPorTaLGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 13
anlamlı  msn nickleri 2 Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:06 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 12
anlamlı  msn nickleri 2 Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:03 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 11
anlamlı  msn nickleri 2 Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:49 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 10
anlamlı  msn nickleri 2 Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:47 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 09
anlamlı  msn nickleri 2 Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:36 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 08
anlamlı  msn nickleri 2 Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:29 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 07
anlamlı  msn nickleri 2 Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:28 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 06
anlamlı  msn nickleri 2 Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:27 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 05
anlamlı  msn nickleri 2 Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:18 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 04
anlamlı  msn nickleri 2 Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:15 tarafından yasakmc

Dost siteler
Kral Forumtr

anlamlı msn nickleri 2

YazarMesaj
nehir
Admin
Admin

anlamlı  msn nickleri 2 Empty
MesajKonu: anlamlı msn nickleri 2   anlamlı  msn nickleri 2 Icon_minitimePerş. Mayıs 22 2008, 16:48

BİR ZMANLAR HAYLİMDİN ŞİMDİ KABUSUM OLDUN ,BEN SENSİZ SANİYELRİME ACIRKEN SEN BAŞKALIRININ OLDUN..

qeRCeqLer aCıdıR.BaqLava TaTLıdıR.O ZaMaN BaqLava qeRCek DeiLDiR.

qÖzLer aqLmakLı sÖzLer aCımaSız hayaT anLamSızZZ..!

UNUTMA BEYAZ GÜLÜN GÖLGESİ BİLE SİYAHTIR

Yanlızlık benim eski sevgilim yalnızlık benim en vefalı yarim ben onu kimler için terkettim o beniii bırakmıyor!!

Aşk bitmez kimse onu silemez ancak hayat terkettiğinde devam edemez

Hatırlamak bir daha unutup gitmek kolayca unutmak bu kadar kolaysa sil o zaman beni hatırlama bir daha...

Kaybedecek bir şeyi olmayanın kazanacak çok şeyi vardır!

Kanayan kalbi sarmaya çalışma!sen uğreştıkça o hep kanayacak

καсιгdιqιи негsеч ісіи ріsмαиlικ duчαгѕи,ріsмαиlικ duчduquи ніс віг ѕеч ісіи ѕαиα αсιмαм...

Ağla gözlerim ağla ne kadarda safmışım inanmıştım sana ağla yüreğim ağla yanımdan gittiğinde kalbimdesin halla

Alışma bana ne yapacagım belli olmas.bugün varım yarın birden yok olurum.Wink

Al hadi hançeri eline vur hadi sırtıma acıma canım nasıl olsa kahpelik son modaa

Dünyanı tersine döndüreceğim, senide canından bezdireceğim, yaktığın ateşi söndüreceğim ,hesabım bitmedi daha seninle.

anlamlı msn nickleri 2
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Enteresan msn nickleri