WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET

AnasayfaPorTaLGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 13
CEZA-Hiç Yoq Deme Hit CoK Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:06 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 12
CEZA-Hiç Yoq Deme Hit CoK Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:03 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 11
CEZA-Hiç Yoq Deme Hit CoK Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:49 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 10
CEZA-Hiç Yoq Deme Hit CoK Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:47 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 09
CEZA-Hiç Yoq Deme Hit CoK Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:36 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 08
CEZA-Hiç Yoq Deme Hit CoK Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:29 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 07
CEZA-Hiç Yoq Deme Hit CoK Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:28 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 06
CEZA-Hiç Yoq Deme Hit CoK Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:27 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 05
CEZA-Hiç Yoq Deme Hit CoK Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:18 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 04
CEZA-Hiç Yoq Deme Hit CoK Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:15 tarafından yasakmc

Dost siteler
Kral Forumtr

CEZA-Hiç Yoq Deme Hit CoK

YazarMesaj
&#9835 hesap &#98
yeni üye
yeni üye

Erkek

CEZA-Hiç Yoq Deme Hit CoK Empty
MesajKonu: CEZA-Hiç Yoq Deme Hit CoK   CEZA-Hiç Yoq Deme Hit CoK Icon_minitimePaz Kas. 23 2008, 09:37

luiz beat i verir ben de yazar?m kabaca hiphop bu/ queens köprüsüne benzer köprüm/ köprüyü geçene kadar ay?ya ay? derim at?mada deh/ bas?na haber verin geliyor zafer ama bu sefer geridekiler terste/ dünyada her insan sanki bir dertte telesekreter yapacak yerine beste/ karanl?k ?eritler daralm?? delikler bir ç?kt?m evimden sel akt? pe?imden/ ve kap?dan bak mart a ak?ll? ol yakacak ne kürek kal?r nede kazma/ arkada??na sar?l k?sas? rapini bir bile co?u bilmez ama as?l rapin has? battle/ anaforuma kap?lma dü?ünmek için git para fonuna para yat?r ve yenilene kat?l...

nakarat
hiç yok deme yapaca??m hit çok/ kim korkar bu rhyme dan ve flow dan/ dans eyle bounce eyle olur ortam/ dert de?il sen çekil buras? güvenli...

can?ma tak edeni konu?urum ad?m? rapine katana takar?m/ ac?da yeni tad al?n hal?da ucar?m ben ali baba gibi masala kanan? silerim eline veririm gerçe?i sen iste hep/ bu en içten text diken üstünde kek tren kaçt? bak inek bakt? hep çiçek topla git pembedir senin rüyan flex benim teknik/ teneke çalmadan bir teki dans eder öteki bounce eden ekibi pause eden/ o gene ben yeniden gene derinden belkide gene klasik ad?n batacak elimde...

nakarat

gene kalemi al?r?m elime delisi benim evin çala kalem çala dü?ünce dalar?m okyanusa/ bu sonuçta bin y?ld?r devam eden bir rapin berisi geride kalan kap??amaz bire bir/ yolu kes bana kast?n m? var kuyu kaz/ bana pes de yoksa holocaust yetmez/ ne dediysek zaten herkez ?okta c e z a luiz hadi ba?la/ katlar?z boshporus hep primetime 36 laklak etmez tam rhyme/ enemy nerede bask?n bele? bir yerden/ korkmu? dü?man dü?mez yere biz erken a ma ma ma ma mikrofon kal geride korkak ol biz geldik kalk aya?a yatt?ysan densiz/ bu rapime back yok bu yak?n atak korku dolu batak istanbul berlin hat...

nakarat

CEZA-SoN SöZ

ceza
bul bir yol da yaz, kaleme güç ekle tortu dolu bardak k?rk kanaat, k?r?k kanatlar ucurmaz sis cöker i?ini sa?lama al ad? kal?c? ol her zaman, ad? bats?n sava? acan? dumana katt?m, yazd?m gece gündüz ama ad? sanat olmaz, sanat yapan? gördüm hiç ad? kalmaz zaten ac? cok her gün ikiye katlar, icraatm? icatm? icram? bu yapt?g?m körü körüne bi saplant? ?u içimdeki dünya d??ardan büyük, elimdeki kalemi k?ramaz ki hiç bir güç, iyi gün kötü elimde hep defter, önümde hep diken ve ölüme kaç var, kim yazar sayfalar sayfa dolar arkam?zda bekler tayfalar.

da poet
tam vakti bu yan bak??l? kem gözleri ritimle katletmenin, rap kimin benim rap kimin senin rap kimin onun rap kimin bizim, ayn? sofrada sen ben dünya ayn? aynada git gel rüyalar?n?n içinde bogulup dururken h?z?ma kap?ls?n hadi onca furya, ben kendimim kendim kadar hep kendimi kendim yazar yek bi derdimi anlatt?m yek bi dost c?kmad? bana rapim kadar bildigim kadar bilmediklerim var ama müzik böyle bir?ey de?il kara k?tada acl?k var be alim tek zenci de usa de de?il

nakarat
sence ilk amaç ne ya?am, ders veren sence kim hayat, hic degismeyen ise kader, son sözü söyler hep ölüm...

ceza
ilham olda gel ilham al ve ver tad?na bakmadan konu?ma kes, bakakalan ?a?akalan donakal?r eller, bala banan kazan?r elini ve deli gibi gezinir etrafta gözüde hep ya?ta olan? göremeyen kazanamaz, erken giden her dönem de?i?iyor gündem ve biz görüyoruz yaz?yoruz içten, dünemi tak?l? kalal?m acaba yada yar?nam? bakal?m ac?y? kana kana içelim ad?m?z? mezara de?il da?a ta?? kaz?y?n ac?lar ak?n ak?n geliyo biz eritiyoruz akl? ac?yoruz hadi bize ba?lan kaderide biliyoruz her gün rapimi ben inat için at?yorum aras?ra bile saklanmam ön saftay?z hedefte dünya.

dapoet
dal hadi müzik setine ortadan zati fark? yok alay?n?n arto dan hangi ?arlatan, dil uzatt? kim tutupta catlat?r bak her bir rhyme cihan? mesken bildi bu kalem otur yaz dinlesin o zaman kader kolpayla y?k?lmaz benim kalem kar? gibi dedikodu dedikodu yeter, duyduklar?m ve gördüklerim yazd?klar?m ve bildiklerimdir, umduklar?m ümitlerim sunduklar?m ve de benim hedeflerimdir b?rak onlarda bende kals?n yine zaman her?eyi katletmi?ken b?rak kulaklar?n bizlekals?n senelerce onlar kirletmi?ken.

nakarat

CEZA-YüKseK qeriLiM

cukursuz yok yol yolumda cukurum bol ya?amsa sanki bir test ineklik kar etmeksizin cal??mak genede pes etme bu uzun bir hol bo? laf?n yeridir raf k?r?k kanat ucurmaz hareket gerekir kalk bal akm?? hangi daldan bi bilsem harbi dalcam elalem olmu? hep han alemde kaç? ki prof ben evin delisi kork akl?mda birikmi? probs bir anda söndüler puff ve rap ten ald???m hazsa benim verdi?im gaz sonunda kupada yok enerjim bitmez ama taklit edildikce de?i?tim bu cok do?al bir de?i?im sineklik takt?m can?ma kulakl?ktan ses gecmez sulak alanlar azald?kca ve sular akt?kca bo?a ne yaparsa yaps?n insan yeter ki gitsin ho?a ister be?en ister begenme zaten benim hep ko?an e??e?in anlamad??? tek ?ey de?ildir ho?af...

nakarat

gigavat carp? bin ton gel ye kabahat bende dost tozpembe tozpembe dosta ac? kahve posta kand? dost gene ba?tan

gerilim çok yüksek ate?li her kitle bir kütle çarparsa dünyaya tam tertip benmi katlettim benmi bomba att?m ormanlar? ben yak?p ben mi a?latt?m sava?? ben aç?p acep ben mi mahvettim i?kence yap?p insanl???m? terkettim i?lemler üretip hayat m? zorla?t?rd?m kitle imha silahlar? ben mi icat ettim ?öyle icab etti ben hep rap yapt?m söyle kifayetsiz ekip insan satt?n kadrola?t?k iyice kadrola?t?rd?lar memleketi kablolarla bo?dular hep yüksek gerilim cemberi dertli gibi görünmekte usta olan ?eytand?r gerçek derdi olan? ezen ise insand?r mercek alt?nday?z gerçek üstü hayatlar ki gerceklerden bahseden her dü?ünce hep mi bayatlar...

nakarat

70 milyonun vebalini almaya çal??an politikac?lar kadar hevesim yok politikaya ?ark?c?lar kadar kim ne isterse yaps?n b?rak benim zaten and?m var benim and?m rapim zaten kaynayan bir kan?m var sanat düzen kanunlar ba?ka düzen mafyalar en iyi düzen insanl?k ama bu nas?l bir düzen abiler bu nas? bir düzen ablalar bu geli?i güzel tablolarla olmaz i?ler baltalar keser ac?kta tangalar yapt???m her besteden kendisine pay ç?kartanlar oynad??? diziyle gerçek hayat aras?nda kalanlar yaralar?da çok büyük olanlarda sayemde kan a?lar kopya hayat haks?z kazanç kahpe eser rüzgarlar bahçe kiraz doldu biraz bekle araz ç?kmas?n kin garez doldu kahpeler ki ceza nas?l yazmas?n eza ceken dostun oldu görmedin ve oldu tu? bak?pta görmemezlikten geldiysen bence sende suç.

nakarat

CEZA-DertLer Biter Mi?

narkoz
bilirsin bazen ko?mak gerek neden bilmeden kayb? görmeden/ ay?b? göm beden ay?kana kadar hadi tana kan ak?tana kadar/ budur tek bedel vurur yok eder vurgu ?ok eder kurgu çok keder/ bak?p mahfeder sava? ba?lar çekin nefer vede al?n siper/ benim projem ortado?u soy k?r?m? benim nehirim ortado?u kan k?z?l? benim götürüm orta do?u son sat?r?/ ya?am i?ler yok ay?b?/ nas?l olacak bir yol göster önce olamayaca??ndan de?il/ önce olurundan bahset bana böylesine delirircesine hayk?r?p i?le/ zaman geçer fakat kalan zaman olur dönence/ olup bitense yaramada merhem olamad? neyse budur i?te olas? dü?ünce/ 6. histir nefret alt?na yat?nca alabora olan ak?l odalar? servetidir asl? mecnunun/ kader ister bu da ak?l oyunu ikamet etti?im bu iktidar?n getiri ve götürüsünün öte bi taraf?na tutunamadan k?r?ld? can gelir bir ses biraz dayan lan/ öbür taraftan aç?k bu candan akl?m kaçar kaç?k de?ilim aptal iyi dinle akl?n ?a?ar dü?er bu zar vede ya?am kumar...

nakarat
kalksan bir dert otursan bir dert bitsin desende dertler bitermi/ kitlendi kendi kendine sitem sabredersende dertler biter/ heyhat kimi duyal?m heyhat kime uyal?m berbat bir yerde dural?m...

ceza
palaspand?ras dalarsan tasma takarlar bir yakalarlarsa sen ne koz varsa bas/ varm? hasma kast?n ta? makas ka??tta kurtarmaz/ bul karay? al paray? dal saraya bir eline ya? ötekine de bal kal?yor/ günbegün oldu anbean her parada malda göz kal?yor kansa kan/ hep dü?ün ta??n rapti mar??m hayat heryerde ve hep yol ar??n/ herkes mehtaba kar?? oturmu? ben ise gelece?e tam gelece?e kar??y?m/ günler geçiyor vaktimiz doluyor elezen kendini baki san?yor elezen tek ?ekilde öldürür ama azrail can? her türlü al?yor/ kimi dijital kimi saatli maarif biri kafas? kel biri sahte arif/ git gidebilirsen yok bir taarif k?rk haramilerin önünde kim/ var alem raks eder ben hep sakin arap k?z? camdan bakar/ lakin amerikan füzesi gelip al?r aksi ?eytana uyma sen tut bir taksi/ yapt???m rap de?il rap in eki tuz katt???m çorba bu hepimizin/ kulpu k?r?k küpte de?il hazinemiz buz bu mevsim hiç ses kesmemek gerekmekte/ pes demek gerekse bile dememek gerek/ yeralt?ndan ç?kan ses bu kez ç?k?p ezecek kim varsa kar?? delece?iz ar?? tek yürek...

nakarat

narkoz
bilirsin bazen durmak gerek özlemi bilmeden hasreti çekmeden ak?am? görmeden/ bunun ak???n?n yeni nak???na h??m?n? gösteren/ 7 k?ta birle?ir onun ad? için hadi can? biçin hadi kana kana için hadi/ kimi peçe için içi dolu petrolu pisli?in bo?ver inlesin buysa iste?in/ terör isteyin ölüm isteyin yak?p y?k?p yetmez deyin/ ?ehidimi kefenede gömebilecek hedefe ölesi kitlenin imf gibi/ kölesi kitlenin s?ra verip olmaz ülkemde para verip i?ler i?lerin/ bilincime kaz?nan geçmi?i istemem birincinin pisli?i bu binicinin emeline ula?amadan/ ate?le fi?e?imi heyhat sava? var kalk?n herkes siper als?n/ pala kama s?ra s?ra onun ad? para özel bir paraf ister ayr? bir rafta dünya senin dünya benim peki dünya kimin/ hadi bunu belirleyin hadi yine geveleyin hadi bu yara derin deli gibi e?eleyin hadi/ hep ayn? gündem bu kokona gasp ister b?kana kadar darp izden/ bu drama dedikodu gibi yeni konu ekler o pistten emir verip yönetenler varken hapisten...

nakarat

ceza
bugünden düne hiç do?maz güne? patron dedi i? kalk lan güre? ve günden güne de?i?ilmez bu ne i? kurdu?un saltanata ku?mu tünemi?/ dü?mez kalkmaz bir allah nefis ile sava?ta kim müdaafa/ bana ki soru soran olmazsa olmaz s?ra sanada gelecek ?imdi in a??a??/ yalan? yan?na kalan? yakalar yalaka tak?lan? paralar?z kaz?k atan? yatalak ederiz/ ekibi sa?lam geçinen kim varsa ters döner i?te bu rap tertemiz/ para için oynanmaz bu rap oyunu underground da gencler hep yar?yor/ disko dans? de?il bu geçer boyunu psikopatl?k öldü rap ya??yor/ hadi gene beni yaka paça tutup at?n hadi kumbara cebim son para cebimde ki/ ve kapkara denizin mekan? karafaki on sene de dolar ama kimin umrunda ki/ sen bo? verip genede ko? ceza yerinde bekleme bunun sonu cok fena/ ne eli ne dili ve ne de keli lekelidir bir i?e yaramayan elalemin cenesidir/ aynaya bak?p dedim gül o da bana diken istesekte duramay?z hayatta yok fren/ ve tsunami öncesi deniz süt liman ve tsunami sonras? hayat can s?kan/ enemy yol t?kar önemi yok t?ka bitti ac?lar?n cennet senin ana/ sen cok a?lad?n yerime a?lama nur beyaz? kal ama karalar ba?lama...

CEZA-SiHirLi Bir DeqneK

ya?land?n ama büyümedin herkez gibi hergün ta?land?n ama tüymedin hiç ilk önce sen küsmedin/ manas?z tav?rlara anlam araken dü?tün kalkt?n aslanlar?n aleminde istemeden kükredin/ kul hakk?yla kesen dolarsa ya?mur bekleme karn?n doyar fakat karabasansa her gece/ hayat bir oyun zaten hepimiz tektek elenecez kanarsak arkada?a biz ondan önce deliricez/ sanma hayat tek renk bir tek ölüm tek denk denge bozuk tekmeyle dü?er herkez tek tek/ mustang in olmu? ne yazar yoksa ekmek bas tekme dostuna sen basta dü?sün masken/ sa?lam zannedersin gemini birden bire o yana yatar ki benim de?il bu senin hatan basarsan teti?e silah atar/ dost ve dü?man kar???r kar m? kal?r yan?na bu gün zaten çoktan bitti nasip denir yar?na/ tamam sensin en iyisi ne var ki kahpe dostlar hepsi istismar pe?inde sahte notlar eksi/ imaj sende böyle bilinsin sen istersen bir uyan sersemlikten kurtul kendine bir gel önce gerçek sen bir dirilsin...

nakarat

de?me de?me benim keyfime istersen sev insan istersen sevme/ sihirli bir de?nek iyilik seyrek e?ilip dü?mektense var ölmek...

elimde var bir bardak içinde bir ömür var eninde sonunda gelince ecel içer kanar/ h?rs?nla yok olursun zaten son hep h?rstan do?ar/ sab?rsa zaferi getirir ondan sonra yürünür eceli gitte gecele/ tüm suçlar hepsi sicile doldu semerin arada bir de bir kemeri s?kta dü?mesin o sahte ki?ilik/ ki yan?na kar m? kalacak acaba yapt???n her bi hamle ya kan?na kanm? katar acep o takt???n sahte maske/ yar?na nasip bu güne kas?t ya da düne yaz?k ac?nas? insanlar ki bayat hayat zaten ac?mas?z/ sen ol sakin her an takip ve bir an bo? kal?nca dürttü ?eytan en üst kattan dü?tün a?a?a yoktu tahsil/ al sil her tarafta leke var her tarafta çete var en baba geçinenin bi kur?unluk i?i var/ can ucuz ecel pahal? hep kuduz köpek var her bir yeride sarsa it kurt köpekten mi korkar...

nakarat

hiç dü?ündünmü her?eyi b?rak?p gitmeyi kazand???n ekme?i bölü?üp insan? sevmeyi/ hayatla dövü?üp dostunla bar???k gezmeyi/ korktu?un yerde bile dü?ünme sak?n pes etmeyi/ bize verilen bir can kuca??n? ac insan o?lu bir gün var bir gün yokki zaten kim kalan/ ey ademo?lu ö?ret ve ö?ren her zaman ya?am bir yol biz düztaban ko?mak kolay sanan/ kur?un geçirmez bir beden yok ki erken solan var oldum olas? gördü?üm her kez hep gözleri dolanlar/ göz dolduran davran?? can ald?ran tav?rlar yalan yanl?? inan?? ve komplo dolu hayatlar/ dü?ürenin dostu çok olur dü?ünenin hiç ü?üyenin dostu en fazla dü?enin ki kadar/ darmada??n olmu? yerler herkez kendi ipinde umut dengesiz da??lm?? dünyan?n ekseninde...

nakarat
http://www.mekan-burasi.tr.gg

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ceza
» ceza