WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET

AnasayfaPorTaLGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 13
ceza rap'e nasıl başladı_? Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:06 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 12
ceza rap'e nasıl başladı_? Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:03 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 11
ceza rap'e nasıl başladı_? Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:49 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 10
ceza rap'e nasıl başladı_? Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:47 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 09
ceza rap'e nasıl başladı_? Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:36 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 08
ceza rap'e nasıl başladı_? Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:29 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 07
ceza rap'e nasıl başladı_? Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:28 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 06
ceza rap'e nasıl başladı_? Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:27 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 05
ceza rap'e nasıl başladı_? Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:18 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 04
ceza rap'e nasıl başladı_? Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:15 tarafından yasakmc

Dost siteler
Kral Forumtr

ceza rap'e nasıl başladı_?

YazarMesaj
&#9835 hesap &#98
yeni üye
yeni üye

Erkek

ceza rap'e nasıl başladı_? Empty
MesajKonu: ceza rap'e nasıl başladı_?   ceza rap'e nasıl başladı_? Icon_minitimePaz Kas. 23 2008, 09:38

1977 doğumluyum. 1980’li yıllarda da rap müzikle tanıştım. Müziği genel olarak çok seviyorum ama dinlediğim andan itibaren beni en çok etkileyen rap olmuştu ki o zamanlarda adının rap olduğunu bile bilmiyordum. Farklı şeyler dinlemek hoşuma gidiyordu. Zaman ilerledikçe bu kültür hakkında bilgiler toplamaya başladım ve rap müziğin ne olduğunu, ne anlattığını bir şekilde anladım. Lisede de rap üretmeye başladım. 1996 yılıydı şarkı sözlerimi kendim yazmaya ve kendime has hareketler çıkarmaya başladım... Tabii hobi olarak başladı ama bu müzikle ilgili hayallerim vardı ama onları gerçekleştirmek de başka bir hayalimdi.

“Bunları nasıl başaracağım” diye düşünceler başladı. Okul bittikten sonra elektrik idaresinde çalışmaya başladım ve yedi sene Tedaş’ta çalıştım. Bu esnada, rap yapmaya devam ediyordum. Aynı zamanda kazandığım parayı stüdyoya ayırarak birikim yapmaya başladım. 1997 yılında demolar yapmaya başladım, arkadaş çevremle birlikte bir grup oluşturduk ve müzik üretmeye başladık. Aynı yıl, kendi adıma solo albümler çıkarma işine adım attım. Ve 98 yılında DR.Fuchs ile birlikte Nefret’i kurduk....
http://www.mekan-burasi.tr.gg

ceza rap'e nasıl başladı_?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-