WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET

AnasayfaPorTaLGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 13
Norton PartitionMagic 8.0 Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:06 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 12
Norton PartitionMagic 8.0 Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:03 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 11
Norton PartitionMagic 8.0 Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:49 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 10
Norton PartitionMagic 8.0 Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:47 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 09
Norton PartitionMagic 8.0 Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:36 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 08
Norton PartitionMagic 8.0 Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:29 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 07
Norton PartitionMagic 8.0 Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:28 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 06
Norton PartitionMagic 8.0 Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:27 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 05
Norton PartitionMagic 8.0 Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:18 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 04
Norton PartitionMagic 8.0 Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:15 tarafından yasakmc

Dost siteler
Kral Forumtr

Norton PartitionMagic 8.0

YazarMesaj
şahrapçi
KorSaNStyLe
KorSaNStyLe
şahrapçi

Tuttugunuz Takım: : Fenerbahçe

Norton PartitionMagic 8.0 Empty
MesajKonu: Norton PartitionMagic 8.0   Norton PartitionMagic 8.0 Icon_minitimeÇarş. Kas. 26 2008, 15:28

Norton PartitionMagic ile disk partition’larını, veri bütünlüğünü kaybetmeden kolay ve hızlı bir şekilde oluşturabilen kullanıcılar, istedikleri takdirde boyutunu değiştirebiliyor, taşıyabiliyor, bölebiliyor, birleştirebiliyor ve sildikleri alanları geriye döndürebiliyorlar.

Sistem bakımının önemli bir bölümünü oluşturan sabit disk bölme sayesinde çakışmalar engellenirken, veriler de korunarak performansın artmasını sağlıyor. Her bölüm ayrı bir disk sürücü gibi görüldüğü için sistem çökmelerinde veri kaybı en aza indiriliyor Ayrıca daha kolay yedekleme de yapılıyor.

Noon PartitionMagic’in veri ve işletim sistemi parçalarını bölümlere ayırabilme özelliği, disk tarama ve defragmenting gibi sistem yönetimi fonksiyonlarının çok daha hızlı yapılmasına olanak sağlıyor. Yazılımın, kolay kullanımlı kullanıcı ara birimi sayesinde dosya ve klasörler, bir bölümden veya işletim sisteminden diğerine kolaylıkla kopyalanabiliyor. Kullanıcılar, sunulan yardım sihirbazı sayesinde bölümleme işlemlerini adım adım gerçekleştirirken aynı zamanda bekleyen işlemleri de izleyebiliyor.

Norton PartitionMagic NTFS, FAT 32, FAT, Linux Ext2 and Linux Ext3 gibi farklı dosya sistemlerini desteklemektedir. Kullanıcıların farklı işletim sistemlerini, hatta aynı işletim sisteminin farklı sürümlerini aynı bilgisayara yükleyebilmelerine ve çakışma sorunlarıyla karşılaşmadan çalıştırabilmelerine olanak sağlıyorr. Yine yardımcı sihirbaz işletim sistemi kurulumunun her aşamasında kullanıcıya destek olurken, BootMagic aracıyla sistemin bir sonraki açılışında hangi işletim sistemini kullanarak açılacağı seçilebiliyor.

Önemli Notlar: Demo sürümünde çok fazla işlem yapılamamaktadır.
Norton PartitionMagic 8.0 Anasayfa Üretici Ekleyen: şahrapçi Norton PartitionMagic 8.0 Lang İngilizce Norton PartitionMagic 8.0 Size 23.22 MB Demo
Norton PartitionMagic 8.0 Indir
DOWNLOAD NORTON PARTİTİONMAGİC

Norton PartitionMagic 8.0 Indir

Norton PartitionMagic 8.0
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Norton Ghost 14.0
» Norton Antivirus 2009
» Norton 2008 Beta