WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET

AnasayfaPorTaLGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 13
yesıl sıyah ask  mutlaka okuyun...!!! lütfenn...Sakaryasporun buyukluğunu görmek icinn.. Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:06 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 12
yesıl sıyah ask  mutlaka okuyun...!!! lütfenn...Sakaryasporun buyukluğunu görmek icinn.. Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:03 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 11
yesıl sıyah ask  mutlaka okuyun...!!! lütfenn...Sakaryasporun buyukluğunu görmek icinn.. Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:49 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 10
yesıl sıyah ask  mutlaka okuyun...!!! lütfenn...Sakaryasporun buyukluğunu görmek icinn.. Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:47 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 09
yesıl sıyah ask  mutlaka okuyun...!!! lütfenn...Sakaryasporun buyukluğunu görmek icinn.. Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:36 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 08
yesıl sıyah ask  mutlaka okuyun...!!! lütfenn...Sakaryasporun buyukluğunu görmek icinn.. Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:29 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 07
yesıl sıyah ask  mutlaka okuyun...!!! lütfenn...Sakaryasporun buyukluğunu görmek icinn.. Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:28 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 06
yesıl sıyah ask  mutlaka okuyun...!!! lütfenn...Sakaryasporun buyukluğunu görmek icinn.. Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:27 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 05
yesıl sıyah ask  mutlaka okuyun...!!! lütfenn...Sakaryasporun buyukluğunu görmek icinn.. Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:18 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 04
yesıl sıyah ask  mutlaka okuyun...!!! lütfenn...Sakaryasporun buyukluğunu görmek icinn.. Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:15 tarafından yasakmc

Dost siteler
Kral Forumtr

yesıl sıyah ask mutlaka okuyun...!!! lütfenn...Sakaryasporun buyukluğunu görmek icinn..

YazarMesaj
hardflex54
Admin
Admin

Erkek
İş/Hobiler : hıphop hobım değil sankı kanımda
Lakap : hardflex

yesıl sıyah ask  mutlaka okuyun...!!! lütfenn...Sakaryasporun buyukluğunu görmek icinn.. Empty
MesajKonu: yesıl sıyah ask mutlaka okuyun...!!! lütfenn...Sakaryasporun buyukluğunu görmek icinn..   yesıl sıyah ask  mutlaka okuyun...!!! lütfenn...Sakaryasporun buyukluğunu görmek icinn.. Icon_minitimePaz Ara. 14 2008, 02:36

Birbirini seven iki yürek yaslarinin verdigi dinamizmi, cesurlugu sade ve sadece askta bulabilenlerin hikayesi.
Genç kiz, o gün yine erken gelmisti bulusma noktasina.Her zaman önceden gelir, deniz kenarina en yakin bankta yerini alirdi...
Bogazin essiz güzelligine daldi bir an....
Birden gözlerini kapayan bir el hissetti üstünde ve ardindan "ben kimim" diye soran tanidik bir ses... Sen benim yasama umudumsun diye cevapladi gözleri parildayarak..
Karsisinda biricik aski gülümseyerek sarildi genç kiza.Birbirlerinin kokusunu yeterince sineye çektikten sonra omuz omuza vererek düsünmeye basladilar, masmavi denizin güzelligi, martilarin bir simiti paylasma kavgalari esliginde..
Kiz.. ne olacak sonumuz dedi heyecanla..Söz bu hafta sonu maçtan sonra seni isteticem dedi erkek.
Kiz bu cevaba sinirlendi.Bizim evliligimiz bir spor takiminin basarisina endeksli olacak kadar küçük mü? dedi sesini yükselterek..B irde 12 saat yol gideceksin üstelik dedi.Benim için hayatimda bir sen bir SAKARYA var. Ben annemi ve babami topraga orda verdim.Ben bu kalbe iki ölümsüz aski sigdirdim.Sakarya'da dogdum, orda büyüdüm...Sakaryami temsil eden sadece ve sadece bir takimimiz ve arkasinda savasan taraftarlari var.Ve bu sehir en iyisine layik.Depremde ölen arkadasimin tek dilegi bu ve vasiyetini yerine getirmeliyim dedi ve gözlerinden bir damla yas süzüldü..

Genç kiz bu durumda hem yumusadi ve ne olur kendine dikkat et dedi.Merak etme..Seni Sakaryaspor formam ve kupa ile karsilayacagim dedi heyecanla..Uzun uzun sarildilar kizin evinin yakinindaki durakta...Ve gözden kayboldu iki yürek.. 2 gün sonra kiz, sevgilisinden bir türlü haber alamadi.Hemen kosup sevgilisinin sevincini paylasmaliydi.Çünkü Sakarya maçi kazanmis, ve birinci lige çikmisti..
Heyecanla gencin kardesi ile yasadigi prefabrik tipi barakanin önüne geldi.Kapiyi çaldi, kapiyi açan kardesinin gözleri sismisti.Abin geldimi diye sormasiyla evin ortasina kosmasi bir oldu.

Üzerinde Sakaryaspor formasi ile sevgilisini gördü ama yesil-siyah bir tabutun içinde.Genç kiz o an fenalasti, hsataneye kaldirdilar.Maçtan sonra rakip taraftarlarin otobüse attigi tasin basina gelmesiyle beyin kanamasindan ölmüstü.Gencin cebinden kan ile lekelenmis burusuk bir kagit çikarildi..

Su an yine seni ve Sakaryami düsünüyorum.Az önce dalmisim.Sakaryami gördüm, yine Depremi ve ölümü hissettim. Küçük çocuklarin, haykirislarini, dilsiz annenin rüyasinda ogluna beni kurtar deyisini, enkaz altindaki gelinin bilezikleri için kolunun kesilisini gördüm.Yine o ceset kokusu sindi üzerime, yine mezarlara sahipsiz cesetlerin firlatilisini gördüm.Ve aglayarak uyandim.Ne sensiz ne Sakaryasiz... Egerki ölürsem azrailim Sakaryaspor olsunki, ben ölümü gülerek karsilayim..Ben seni ve Sakarya'yi "bizden sonra sevecekler gerçek aski" görsün diye sevdim.Yasama umudumsun unutma..

Ertesi gün cenazede yesil-siyah bir tabut ve önünde yesil-siyah formali bir genç kiz ve binlerce sakaryali vardi.Genç sahipsizler mezarligina gömüldü ama tek bir farkla...!!! TARİHTE İLK KEZ BİR FUTBOL TAKIMI ALDIĞI KUPAYI MÜZEYE DEĞİL BİR TARAFTARIN BASUCUNA GÖMDÜ..!!!
http://www.herkesdinlesin.com/hendextyle

yesıl sıyah ask mutlaka okuyun...!!! lütfenn...Sakaryasporun buyukluğunu görmek icinn..
1 sayfadaki 1 sayfası