WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET

AnasayfaPorTaLGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 13
Sansar - Katil Oluruz Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:06 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 12
Sansar - Katil Oluruz Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:03 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 11
Sansar - Katil Oluruz Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:49 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 10
Sansar - Katil Oluruz Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:47 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 09
Sansar - Katil Oluruz Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:36 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 08
Sansar - Katil Oluruz Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:29 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 07
Sansar - Katil Oluruz Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:28 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 06
Sansar - Katil Oluruz Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:27 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 05
Sansar - Katil Oluruz Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:18 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 04
Sansar - Katil Oluruz Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:15 tarafından yasakmc

Dost siteler
Kral Forumtr

Sansar - Katil Oluruz

YazarMesaj
GÖZDE
Admin
Admin
GÖZDE

Kadın

Sansar - Katil Oluruz Empty
MesajKonu: Sansar - Katil Oluruz   Sansar - Katil Oluruz Icon_minitimePtsi Haz. 09 2008, 12:27

Albümün Bitmeden Uğrar Umarım Ecel Bir Kayıtlık Arkadaşsın Ayıp Ettin Ezel Altı Ayda Alicia Keys Komiksin Hemde çok ünlü Olmak İsteyen Bir Popçudan Farkın Yok Partilerde Görürüm Herkes Baya Bir Havalı Hepside Dünyaca ünlü Mclerin Kralı Sahnede Rap üretilir Hiçde Olmaz Oralı Takıldığım Tayfadaysa Mafyalık Sevdası Rape Emek Verdik İte Kötek Verdik Dönekleri Gördük Köpeklere Gel Dedik Göttoş Olmaktansa Getto Olurum Ben Hafızam Bir Lugat Rapte Benle Kalben Herkes Hala Konuşmakta Albümü Susturmadı Sansar Haklı Olmadan Kimseyle Takışmadı Yetenek Gerekmez Türkiyede İş Biter Nakitte Partilerde Sahnelerde Salvo Her Vakitte
[Nakarat - Rahdan Vandal]
Underground Büyük Okyanus Salvo Raho Kus Rapime Süngü Ekledim Wack Sus Undergroundda Herkes Komada Yaş Otuz çektim Pimi Oldu Bitti Katil Oluruz
[Rahdan Vandal]
Yok Dostum Bende Vefa Uyan Bu Rüyadan Benim Beatler Satılık Para Gelmez Havadan Senin Götler Satılık Cepler Dolu Ondan Bazısıysa Beş Paralık Dilenir Beş Para Olmadan Undergroundda Varoş Ayakları üstündeyse Nike T-Shirt Sokaklarda Kaldıysan üstüne Pamuk Yorgan ört çek Sonra Bir Fırt Rapten Alcadrazdır Vezir Sense Mat Arefesinde Yaşlı Bir Şah Bitir Bire Bir Oldu Kaldı Kanla Türkçe Rapse Zorda Sen Kurtaramazsın Moruk Boşuna çabalama Pervasız Beyinleri Silip Geçerim Ben Rahdan Anlamadıysan Anlatırım Bire Bir Her Türlü İnan Alcadrazı Duyunca Tabanı Yağla Geç Olmadan Undergroundı Karalama Bırak Rapi Piç Olmadan Geldiğin Yere Tükürme Geleceğine Bakmadan Rapini Yap Gerisine Karışma Ha Birde Bana Bulaşmadan
[Nakarat - Rahdan Vandal]
Underground Büyük Okyanus Salvo Raho Kus Rapime Süngü Ekledim Wack Sus Undergroundda Herkes Komada Yaş Otuz çektim Pimi Oldu Bitti Katil Oluruz

Sansar - Katil Oluruz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sansar - Psikoz
» Sansar - Miras
» Sansar - Bitsin