WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET

AnasayfaPorTaLGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 13
Sansar - Çorbada Tuzunuz OLsun Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:06 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 12
Sansar - Çorbada Tuzunuz OLsun Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:03 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 11
Sansar - Çorbada Tuzunuz OLsun Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:49 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 10
Sansar - Çorbada Tuzunuz OLsun Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:47 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 09
Sansar - Çorbada Tuzunuz OLsun Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:36 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 08
Sansar - Çorbada Tuzunuz OLsun Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:29 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 07
Sansar - Çorbada Tuzunuz OLsun Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:28 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 06
Sansar - Çorbada Tuzunuz OLsun Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:27 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 05
Sansar - Çorbada Tuzunuz OLsun Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:18 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 04
Sansar - Çorbada Tuzunuz OLsun Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:15 tarafından yasakmc

Dost siteler
Kral Forumtr

Sansar - Çorbada Tuzunuz OLsun

YazarMesaj
GÖZDE
Admin
Admin
GÖZDE

Kadın

Sansar - Çorbada Tuzunuz OLsun Empty
MesajKonu: Sansar - Çorbada Tuzunuz OLsun   Sansar - Çorbada Tuzunuz OLsun Icon_minitimePtsi Haz. 09 2008, 12:33

Kapıcı Cumaliyle Düet Yaptığın Albümün Şarkılarım Kulaklarında Benle Doldu Her Günün Sense İçerisindesin Kısır Döngünün Bence Tadını çıkar Yaşadığın Son Günün Siste Kayıp Mı Oldun İbne Sakın Gelme Bizle Sizle Papaz Olmayalım Git De Ananı Dissle Mücadele Edemezsin Rap Yapan Reisle Zayıflayamazsın Yürüttüğün Perhizle Valizle Undergroundı Denyo Kafanı Gözünü Kırarım Liriklerin Anlamsız Her Bir Sözünü Kırarım Partilerde Sor Bakalım Kimler Rapini Düzdü Küstü Underground Kaviste Anlam Veremedin Mi Düz Denizde Yüzdü Denyo Nam-ı Diğer Dürzü Cesaretin Yetmedi Mi Yanıma Gelemedin Mi Gasp Edilen Gururunu Salvo Darp Edendi Karşınızda Galip İbne Kaybedendi
[Nakarat - Rahdan Vandal]
Bırak Rapi Ol Dinleyen çorbada Tuz Hesabı üç Yaşında Bebe Bile Senden Daha Sağlam Anlamalı Liriklerde Anlam Yok Göremedin Mi Farkı Salvo Artı Rahdan çoktan Kazdı Mezarı
[Rahdan Vandal]
ölücek Dedik Uzun ömürlü çıktın Sebepse Bulamadım Güz Gülleri Döküldü Oğlum Seni Hala Uyandıramadım Sen Bana Diss Atarken Stüdyoda Albüm Yaptım Temizleyin Undergroundı çünkü Artık Sıkıldım Tayfalara Bak Bakalım Komedyen Doldu Ortam Sinsi Sandı Kendini Ne Akıl Var Ne Yordam Bulamadın Demi İbne Kaliteli Track Nerde Salvo Artı Rahdan Mezarı Kazdı Bence Masada Ben Olmadan Kim Barış İlan Etmiş Girdaplarda Kaybolursun ölüme Fon Müziğiymiş Anladıysam Senin Gibi Olayım Şarkından İki Kelam Vokalin Sesini Aç Bir Dahakine Buluruz Belki Anlam Formalite İcabı Selam Uğraşamam Daha Fazla Mücadelene Bayıldım Kaydol üç Beş Nick Daha Forumlar Nede Olsa Senin Ben Tamamen Realim Mezar Taşına Adımı Yazmak İsterim Bu Diyar Benim
[Nakarat - Rahdan Vandal]
Bırak Rapi Ol Dinleyen çorbada Tuz Hesabı üç Yaşında Bebe Bile Senden Daha Sağlam Anlamalı Liriklerde Anlam Yok Göremedin Mi Farkı Salvo Artı Rahdan çoktan Kazdı Mezarı

Sansar - Çorbada Tuzunuz OLsun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Orhan Gencebay - Yurekten Olsun
» Dj Akman - Hayata Hediyem Olsun