WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WwW.FoRumSTylE.TuRKpr0foRuM.NET

AnasayfaPorTaLGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 13
Sansar - Çekte Vur Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:06 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 12
Sansar - Çekte Vur Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 12:03 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 11
Sansar - Çekte Vur Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:49 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 10
Sansar - Çekte Vur Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:47 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 09
Sansar - Çekte Vur Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:36 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 08
Sansar - Çekte Vur Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:29 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 07
Sansar - Çekte Vur Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:28 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 06
Sansar - Çekte Vur Icon_minitimeSalı Haz. 30 2009, 11:27 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 05
Sansar - Çekte Vur Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:18 tarafından yasakmc

» kurtlar Vadisi Pusu Bölüm 04
Sansar - Çekte Vur Icon_minitimeC.tesi Haz. 27 2009, 20:15 tarafından yasakmc

Dost siteler
Kral Forumtr

Sansar - Çekte Vur

YazarMesaj
GÖZDE
Admin
Admin
GÖZDE

Kadın

Sansar - Çekte Vur Empty
MesajKonu: Sansar - Çekte Vur   Sansar - Çekte Vur Icon_minitimePtsi Haz. 09 2008, 12:34

Edepsizlik propaganda, yürü maganda çenene dayadı çekti tetiği beyin tavanda.Salvo psikopat yazardı canını okuyacağım, döndüm baktım internete herkes gider yapmış.Küfrettim n'olcak lan argo yazacağım, edepsiz lirikti bendeki tepesi atmış.Kıskançsın zavallı köpeklerini üzerime saldı vardı yaşı 20-25.Sus be keş otur da rap yap İstanbul'da kimse. iklemez seni, herkes konuşur beni.Sansar ne demiş: kafa mı kıracak herkes? Delikanlıysan gelirsin kahpe soy gebersin.Derdin varsa gelirsin, .ötün yerse girersin: soğuktur mekanım üsküdar üstü ört.46 değil bu .öt 34, lumuzinlerde rap olmaz duy be .öt. çekte vur be kolpa silah bulmak çok mu zor?Emaneti vereceğim eline çekte vur diye. Küfrettim ölümüne çok mu hoş? Ellerin titriyor yine psikopatlık nerede? çekte vur be kolpa silah bulmak çok mu zor?Emaneti vereceğim eline çekte vur diye. Küfrettim ölümüne çok mu hoş? Ellerin titriyor yine psikopatlık nerede? Reckat dinlemekle rap gitmez hayra, ratusmanın adabını veren kolpa toyla. Partilerde fuhuş yaptın undergroundada furya, gördüğümde adam sanmıştım telli furna.Arkamdan konuştunuz yüzüme geldin ses etmedim.Tırstığımı sanma misafirperverlikti bendeki, Snasi verecek eline rap daha. Rap bitiyorsa undergroud vaha. Salvo dis attıysa mutlu ol, merdiven yükselmiş, bu replik lüks etmiş.Kansermiş .bne, haberim yoktu rollü .ancık cacık o mahsenden. örnek al birazcık sorun varsa beklerim.Bundan böyle böyle serseriyim doğrudur, giren çıkan ve İstanbul'da bayrak bende, mızrak bende kılıcı çekti tayfam. çekte vur be kolpa silah bulmak çok mu zor? Emaneti vereceğim eline çekte vur diye.Küfrettim ölümüne çok mu hoş? Ellerin titriyor yine psikopatlık nerede? çekte vur be kolpa silah bulmak çok mu zor? Emaneti vereceğim eline çekte vur diye.Küfrettim ölümüne çok mu hoş? Ellerin titriyor yine psikopatlık nerede

Sansar - Çekte Vur
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sansar - Psikoz
» Sansar - Miras
» Sansar - Bitsin